doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Toner

Tonikum na obličej je další péče o pleť. Jedná se o řídkou tekutinu, která se nanáší po vyčištění pleti. Tonikum na obličej se také často nazývá tonikum nebo pleťová voda. Po použití pleťového tonika je pleť svěží a vypadá zářivě. Používáte tonikum na obličej pro každodenní péči o obličej?

Třídění

Na stránku
Kožní Problémy
Huidtype
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Složení
Typ dárku
Kategorie
Cena
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Značka
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně

Nejlepší toner na obličej

Nejlepší tonikum na obličej je pro každého jiné. Máte suchou nebo mastnou pleť? Tonikum na obličej byste totiž měli přizpůsobit svému typu pleti nebo stavu pleti. Použitím pleťového tonika obnovíte hodnotu pH, osvěžíte pleť, poskytnete jí další péči a snadno odstraníte poslední stopy make-upu, které zůstaly po použití čisticího přípravku na obličej. Vyvažte svou pleť správnými produkty.

Různé typy pleťového tonika

Existuje několik typů pleťového tonika. Tonikum se také často nazývá tonikum nebo pleťová voda, což jsou vlastně všechny stejné produkty. Jedná se o řídkou tekutinu, která obnovuje pH pokožky a navrací ji do rovnováhy. Rozdíl v toniku na obličej je vlastně v obalu. V nejběžnějším balení nakapete přípravek na vatový tampon. Příkladem je RoC Perfecting Toner. Láhev s pumpičkou má systém čerpadla. Položte vatový tampon na nádobku, několikrát stiskněte pumpičku a vatový tampon se naplní tonikem na obličej. Jedním z našich nejoblíbenějších je Medik8 Press & Glow. K dispozici je také verze ve spreji. Příkladem tonika na obličej s rozprašovačem je Dermalogica Hyaluronic Ceramide Mist. Tuto variantu snadno a rychle nastříkáte na obličej díky jemné mlze.

Používání pleťového tonika

 • Krok 1: Vyčistěte pleť svým oblíbeným čisticím přípravkem na obličej.
 • Krok 2: Naneste pleťové tonikum na vatový tampon nebo ho nastříkejte na pleť.
 • Krok 3: Přejeďte po pokožce vatovým tamponem.
 • Krok 4: Na závěr použijte denní nebo noční krém.
 • Tip: Používáte po čištění pleti peeling nebo masku? Poté naneste tonikum na obličej a nakonec krém.

Rozdíl mezi pleťovým tonikem a pleťovým sprejem

Tonikum obnovuje hodnotu pH a osvěžuje pleť. Aplikujte ji proto ráno a večer po vyčištění pleti. Obličejový sprej nebo pleťová voda se obvykle používají k fixaci make-upu a k osvěžení nebo ochlazení pleti v mezidobí. Tyto produkty také hydratují pokožku. V letních měsících se skvěle hodí sprej na obličej.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.