doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Odlupování obličeje

Peeling obličeje je ošetření, které slouží k odstranění odumřelých kožních buněk a zjemnění pleti. Výsledkem je jemný, zářivý a mladší vzhled. Na Salontotal.cz nabízíme různé typy peelingu pro váš obličej, které jsou přizpůsobeny potřebám vaší pleti. Pečujte o sebe pomocí peelingu obličeje, čímž prokážete péči o sebe a svou pleť. Je důležité udělat si čas na sebe a odpočívat. Objevte všechny typy nyní na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Featured
Kožní Problémy
Typ pleti
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Stav pleti
Složení
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Peeling obličeje pro citlivou pleť

Milujete pocit odstranění odumřelých kožních buněk pomocí peelingu, ale máte citlivou pleť a zrnka peelingu jsou pro vaši pleť příliš hrubá? Pak si vyberte exfoliátor na obličej. Tento produkt odstraňuje odumřelé kožní buňky stejně jako peeling, ale na rozdíl od peelingu má velmi jemná zrnka. Po ošetření budete mít příjemný pocit. Pokožka bude jemná a vy si všimnete jasnější a rovnoměrnější pleti. Chcete-li si výsledek udržet co nejdéle, je důležité o pokožku dobře pečovat. Používejte například kvalitní denní a noční krém a opalovací krém, které chrání pokožku před poškozením sluncem.

Výhody peelingu obličeje

Peeling má pro pleť několik výhod. Například odstraňuje odumřelé kožní buňky a zjemňuje pleť, což vede k zářivějšímu a mladšímu vzhledu. Může také pomoci zmírnit kožní problémy, jako je akné nebo skvrny na pleti. Navíc dokáže zlepšit schopnost pokožky vstřebávat živiny a odstraňovat odpadní látky. Stručně řečeno, tento produkt na obličej je účinným prostředkem pro zdravou a zářivou pleť. Důležité je také provádět pravidelný peeling obličeje, aby byla pokožka zdravá.

Koupit peelingové produkty na Salontotal.cz

Jste přesvědčeni o velkých výhodách peelingu pro váš obličej? Objevte zcela novou omlazenou verzi sebe sama s našimi produkty! Objednáváte si před 22:00 od neděle do pátku? My a doručovací služba pak uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili hned následující den! A pokud si objednáte za 35 € nebo více, poštovné je zcela zdarma. Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.