doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Oční krém

Věděli jste, že pokožka kolem očí se liší od zbytku pokožky? Tato pleť je mnohem tenčí a citlivější, takže se vám rychleji tvoří jemné linky a vrásky. Proto je důležité používat kvalitní oční krém pro tuto oblast. Používáte oční krém v každodenní péči o pleť? Rádi vám pomůžeme najít ten správný produkt.

Třídění

Na stránku
Huidproblemen
Huidtype
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

 

Používání očního krému

Kůže kolem očí je mnohem tenčí a citlivější než zbytek pokožky. Některé denní nebo noční krémy nemusí pokožce pod očima poskytnout dostatečnou výživu, takže se jí nedostává dostatečné péče. Pleť může začít vypadat unaveněji a v okolí očí se mohou rychleji objevit jemné linky a vrásky. Doporučujeme proto vždy používat samostatný oční krém, který pečuje o pokožku kolem očí. Chcete přece pro svou pleť to nejlepší. V naší nabídce máme různé typy očních krémů. Oční krém se nanáší na čistou pleť stejně jako jakýkoli jiný přípravek. Potřebujete jen malé množství, přibližně o velikosti hrášku. Příliš mnoho produktu také není dobré. Rozetřete krém na prsteníčky a naneste jej zvenčí dovnitř. Nejlépe se to dělá prsteníčkem, protože je nejjemnější na dotek. Díky tomu je tenká kůže kolem očí jen málo namáhána. Krém vmasírujte poklepáváním. Naneste oční krém na okraj lícní kosti, kterou cítíte těsně pod okem. Každé ráno a večer používejte svůj oblíbený oční krém.

Nejlepší oční krém

Nejlepší oční krém je pro každého jiný. Používáte rádi oční krém v celé jeho délce, nebo dáváte přednost krému, který se rychle vstřebává do pokožky. Existuje mnoho různých typů, které mohou pleť vyživovat, hydratovat, zklidňovat nebo zpevňovat. Oční gel Dermalogica Awaken Peptide poskytuje hydrataci, zpevnění a redukuje otoky a jemné vrásky. Oční krém Mario Badescu snižuje otoky, rozjasňuje unavené oči, hydratuje a zjemňuje pleť. Energizující oční krém Aveda Botanical Kinetics redukuje tmavé kruhy a otoky pod očima. Pokožka je také dobře hydratovaná. Pro tenkou pleť pod očima je důležitá dobrá hydratace. Díky tomu se můžete dlouho těšit ze zářivé pleti a získat zdravý a krásný vzhled.

Rozdíl mezi očním krémem a očním sérem

Oční sérum je koncentrovanější než oční krém, a proto obsahuje mnoho účinných látek, které pronikají hluboko do pokožky. Oční sérum můžete použít samostatně, ale pro lepší účinek ho můžete aplikovat i pod oční krém. Dobrý oční krém má samozřejmě také dostatek účinných látek, které pronikají do pokožky. Sérum je méně plné než krém. Nezáleží na tom, který produkt použijete, oba pečují o pleť kolem očí. Nepostradatelný produkt v každodenní péči o pleť.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.