doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Noční krém

Spánek je velmi důležitý jak pro vás, tak pro vaši pleť! Chcete-li o svou pleť dobře pečovat a vyživovat ji i v noci, používejte noční krém. Dlouho se vstřebává, a proto může dobře plnit svou funkci. Nosíte celý den make-up a chcete své pleti dopřát extra péči? Pak je ideální také noční krém. Vyberte si jeden z naší široké nabídky a vaše pokožka bude druhý den hebká jako miminko!

Třídění

Na stránku
Kožní Problémy
Huidtype
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Složení
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Dobrý noční krém pro vaši pleť!

Kvalitní noční krém je nezbytnou součástí každodenní péče o pleť. Jaký druh je ale pro vaši pleť nejlepší? To je velmi osobní. Krém musíte přizpůsobit potřebám své pleti, proto se pečlivě zaměřte na typ a stav své pleti.

V noci je vaše pleť aktivnější než přes den a je zaneprázdněna opravou škod způsobených během dne (např. UV zářením, nečistotami a stresem). S tímto procesem pomáhá noční krém. Během noci se účinné látky vstřebávají hlouběji a lépe, protože tehdy je obnova buněk nejvyšší. Odstraňují se nahromaděná poškození a pleti se dostává potřebné péče a výživy. Výsledek: zářivá pleť!

Přípravky pro péči o pleť vždy nanášejte na čistou pleť. Nejprve tedy z pleti odstraňte zbytky make-upu, kožního mazu a nečistot pomocí důkladného čištění. Chcete-li pleť ještě více posílit, naneste pod krém pleťový olej nebo sérum. Zdá se vám noční krém příliš plný nebo mastný a máte pocit, že se vám obličej lepí na polštář? Pak začněte s péčí o pleť včas! Použijte produkty péče o pleť a ještě chvíli seďte na pohovce. Tímto způsobem se vaší pleti dostane potřebné péče a produkty se mohou na chvíli vstřebat.

Jaký je rozdíl mezi denním a nočním krémem?

V péči o pleť je důležité používat denní a noční krém. Jaký je ale mezi nimi přesně rozdíl? Denní krém často obsahuje složky, které vaše pleť potřebuje pouze přes den, jako je ochrana proti slunečnímu záření nebo vitamin C. Noční krém stimuluje a obnovuje pleť a je bohatý na živiny. Často se jedná o emulzi voda v oleji, a proto je mírně mastnější.

K dispozici jsou také denní a noční krémy v jednom. Těmto krémům se také říká 24hodinové krémy. Můžete tak používat stejný přípravek ráno i večer.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.