doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Styling vousů

Abyste dosáhli nejlepšího účesu, měli byste si vousy nejen zastřihnout, ale také správně upravit. Například vlasy na bradě by se měly kartáčovat a vousy ošetřovat olejem. Na adrese Salontotal.cz najdete ty nejlepší produkty pro péči o vousy. Nabízíme například produkty pro péči o vousy od značek Suavecito, Dapper Dan Beard, Proraso a American Crew. Prozkoumejte tedy naši širokou nabídku a kdo ví, třeba budete brzy chodit s upravenými vousy.

Třídění

Na stránku
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Styling vousů

Typy produktů pro úpravu vousů

Aby byl styling úspěšný, můžete používat různé produkty na vousy. V první řadě je důležité vousy denně česat, protože tím zajistíte, že vaše vousy porostou správným směrem. K mytí vousů můžete použít šampon na vousy. Jemné čisticí látky šamponu zajistí, že vaše pokožka nebude poškozena. Šampony na vousy navíc často obsahují přírodní oleje, které pokožku ošetřují a ztuhlé chloupky vousů zjemňují a zkrášlují. Díky oleji na vousy můžete vousy také zjemnit, zkrotit a naplnit. Existují také různé produkty pro úpravu vousů, jako je vosk, máslo na vousy a balzám na vousy, které můžete použít k jejich tvarování.

Jak začít s úpravou vousů?

Získání vousů, které vyhovují vašim potřebám, vám pravděpodobně zabere spoustu času. Růst vlasů, v tomto případě vousů, nemůžeme urychlit. Můžete se však postarat o to, aby rostla co nejlépe. Najděte si produkty, které vám nejlépe vyhovují. Během růstu si můžete vousy zastřihovat. Jak často je to nutné, záleží na vaší vůli a na tom, jak rychle vám vousy rostou. Již během růstu můžete vousy tvarovat. Používání šamponu na vousy a oleje na vousy se postará i o pokožku pod vousy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.