doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon na vousy

O šamponu na vlasy už slyšel každý, ale stejně důležitý je i šampon na vousy (alespoň pokud máte vousy). Koneckonců, proč se starat o běžné vlasy, ale ne o vousy? Vždyť i vousy jsou vystaveny stejným vnějším vlivům jako vaše hlavní vlasy: slunci, potu, dešti a špíně. A vaše vousy také potřebují správné živiny, aby byly silné a zdravé. Prohlédněte si celou naši nabídku a vyberte si ten nejlepší šampon na vousy a knír!

Třídění

Na stránku
Featured
Typ pleti
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Proč šampon na vousy?

Jak již bylo zmíněno, pozornost vyžadují také vousy. A co víc: chloupky na obličeji se vysušují rychleji než vlasy na hlavě. Proto je šampon na vousy (nebo mycí šampon na vousy) pro vaše vousy mnohem vhodnější než běžný šampon. Obyčejný šampon vysušuje chloupky na obličeji ještě rychleji, protože látky, které obsahuje, jsou určeny pro jiný typ chloupků. Šampon na vousy skutečně posiluje vlasy a vaše vousy budou vždy vypadat dobře! A samozřejmě je také dobré udržovat vousy čisté. Myslete na zbytky jídla, které v něm uvíznou, na pot, který po něm stéká, když cvičíte, nebo na nečistoty, které se do něj dostanou, když pracujete venku.

Prevence lupů na vousech

Lupy se mohou objevit nejen ve vlasech na hlavě, ale také ve vousech. Může to být způsobeno tím, že se o vousy řádně nestaráte a pokožka pod nimi je příliš suchá. Je to proto, že pokožka pod vousy je citlivější než pokožka na temeni hlavy. Pokud na své vousy vypustíte agresivnější látky obsažené v běžném šamponu, všimnete si toho. To je další důvod, proč je šampon na vousy praktickým řešením: udržujete vousy stejně čisté jako s běžným šamponem, ale zároveň zajišťujete, aby pokožka pod ním zůstala zdravá.

Mýdlo na vousy od nejlepších značek

Na Salontotal.cznajdete šampon na vousy, mýdlo na vousy a kondicionér na vousy od nejlepších značek, jako jsou Proraso, American Crew, Reuzel a Clubman Pinaud. Všechny značky, které přesně vědí, co vaše vousy potřebují! Chcete nositele vousů překvapit pěkným dárkem? Pak pro vás máme také několik dárkových sad, které obsahují přípravky pro úpravu vousů a šampon na vousy.

Koupit šampon na vousy na Salontotal.cz

Stručně řečeno, pokud hledáte šampon na vousy, je Salontotal.cz to pravé místo. Šampon si navíc můžete objednat rychle a snadno, a pokud si jej objednáte z neděle na pondělí do 22:00, můžete si jej nechat doručit i následující den. Máte nějaké otázky ohledně šamponů na vousy nebo si nejste jisti, jaký šampon je pro váš typ vousů nejlepší? Pak vám náš zákaznický servis rád pomůže!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.