doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olej na vousy

Olej na vousy je tu proto, aby dodal vašim vousům extra hydrataci a péči. Chlupy na bradě se přirozeně velmi liší od chloupků na hlavě. Nejenže jsou tužší, ale také se o ně méně pečuje. Proto je olej na vousy nezbytný, aby byly vousy zdravé a krásné. Kvalitní olej na vousy se skládá z 80 % z výživných a hydratačních olejů, které pečují o vlasy a pokožku obličeje.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší olej na vousy

Trend vousů pokračuje a někteří muži se zapřísahají, že už si je nikdy neoholí. Zásadní je tedy věnovat vousům náležitou péči. K tomu můžete použít olej na vousy. Olej na vousy vám pomůže udržet vousy krásné a zdravé, takže budou vypadat lépe. Pečující oleje zajišťují hydrataci a výživu pokožky a vlasů a optimální péči. Nemůžete jej používat k úpravě vousů, na to existují speciální přípravky na úpravu vousů. Je však k dispozici v různých vůních, takže vaše vousy budou hned krásně vonět.

Proč olej na vousy

Chlupy na bradě se liší od chloupků na hlavě. Pravděpodobně jste si toho sami všimli. Tuhé chloupky na obličeji jsou silnější a přijímají méně výživných olejů z vlastní pokožky. Proto je třeba věnovat jim zvýšenou péči v podobě kvalitního oleje na vousy. Jaké výhody to však přináší:

  • Hydratuje vousy a pokožku pod nimi
  • Chlupy na vousech jsou méně hrubé
  • Poskytuje zdravý lesk
  • Vousy vypadají plnější, protože chloupky zesilují
  • Dodává vousům příjemnou vůni

Často kladené otázky

Jak často byste měli používat olej na vousy?

Velmi záleží na vašich preferencích, ale každodenní používání je určitě možné. Nejprve si umyjte vousy kvalitním šamponem na vousy a poté použijte olej na vousy.

Kolik oleje na vousy mám použít?

Pro běžné vousy stačí 5 kapek, ale pokud máte delší a hustší vousy, budete muset použít o něco více. Zejména v délce jich budete potřebovat více.

Jak používat olej na vousy?

V závislosti na balení můžete olej nanést buď přímo na vousy, nebo nejprve na ruce. Pokud má pipetu, aplikujte ji přímo na obličej. V opačném případě je jednodušší nanést jej nejprve na ruce. Poté olej na vousy vmasírujte do obličeje a rozetřete jej po vlasech a pokožce. Pokud máte delší vousy, nezapomeňte olej rozetřít i do jejich délky.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.