doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Štětka na holení

Tradiční holení štětkou na holení je zpět! Pomocí těchto štětců můžete snadno rozdělit holicí přípravky, jako je pěna na holení nebo krém, po chloupcích vousů. Tím je zajištěn hladký výsledek holení. Na Salontotal.cz máme širokou nabídku produktů pro péči o vousy, včetně štětky na holení. Používáte ho již při holení?

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Kategorie
Cena
Značka

Typy štětek na holení

Existuje mnoho různých typů štětek na holení, ale hlavní rozdíl je především v typu vlasů. Všechny štětky jsou vhodné k nanášení pěny na holení nebo krému. Jaký typ vlasů preferujete? Štětky na holení jsou k dispozici s:

  • Syntetické štětiny: typ vlasů, který si vyberete, pokud nechcete používat živočišné produkty. V dnešní době jsou již tyto vlasy vyrobeny tak, že je od skutečných vlasů téměř nerozeznáte. Tento kartáček se doporučuje, pokud trpíte akné, štětiny absorbují jen málo bakterií, takže je hygieničtější. Kartáče se syntetickými štětinami jsou ve srovnání s jinými typy vlasů relativně levné. Příkladem kartáče se syntetickými štětinami je Clubman Pinaud Shave Brush, jedná se o vysoce kvalitní luxusní kartáč.
  • Jezevčí srst: tento typ srsti pochází z jezevce. Štětiny absorbují velké množství vody, takže je můžete dobře použít i na holení. Štětiny lze ještě rozdělit na stříbřité, jemné jezevčí a graudasové jezevčí chlupy. Tyto kartáčky mají dlouhou životnost, ale díky tomu jsou také dražší.
  • Štětky na holení zvepřových štětin: štětky na holení z vepřových štětin mají poměrně tvrdé a husté štětiny. Příkladem kartáče s prasečími štětinami je kartáč z Proraso Refreshing Classic Box.
  • Koňské žíně: kartáče z koňských žíní se vyrábějí z koňské hřívy a ocasu. Tyto štětiny se skvěle hodí i k nanášení holicích přípravků.

Nejlepší štětka na holení

Nejlepší štětka na holení je pro každého jiná. Nepoužíváte raději živočišné produkty? Zbývá tedy pouze kartáček se syntetickými štětinami. Pokud vám nevadí používat kartáč se zvířecími štětinami, máte větší výběr. Vyberete si kartáč s jezevčí, prasečí nebo koňskou srstí? Dopřejte svým vousům potřebnou péči a nakupujte kvalitní štětku na holení na Salontotal.cz.

Použití štětky na holení

Před holením si vždy očistěte pokožku. Poté naneste na pokožku krém před holením. Jedná se o přípravek na kůži. Naplňte nádobu nebo speciální hrnek na holení teplou vodou a navlhčete štětku štětinami. Na štětku naneste pěnu na holení nebo pěnu na holení a krouživými pohyby ji naneste na obličej. Přípravek pěkně pění, nechte ho chvíli vstřebat. Nyní můžete začít holit vousy podle potřeby. Skončili jste s holením? Poté z tváře smyjte zbytky pěny nebo krému a dokončete holení. Nezapomeňte štětku na holení opláchnout pod tekoucí vodou, abyste odstranili zbytky pěny mezi štětinami. Vymačkejte vodu ze štětin a poté je nechte uschnout štětinami dolů. Takto můžete svou oblíbenou štětku na holení používat dlouho.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.