doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kolín nad Rýnem

Kolínská voda je lehký parfém s úžasně osvěžující vůní a je vlastně vždy užitečná. Ideální je například jako závěrečná péče po vašem rituálu péče o tělo nebo jako osvěžení po dlouhém dni. Kolínská voda je nutnost mít ji po ruce!

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Kategorie
Cena
Značka

 

Kolínský parfém

Termín kolínská voda se obecně používá pro lehkou vůni s nižší koncentrací vonných složek než toaletní nebo parfémová voda. Název pochází z města Kolín nad Rýnem, kde se nachází nejstarší továrna na parfémy na světě.

Výrobek má často osvěžující vůni a používáte ho hlavně k osvěžení. Základem kolínské vody jsou citrusové tóny, například limetka nebo pomeranč. Ty jsou doplněny dalšími složkami, jako je například rozmarýn nebo santalové dřevo.

Rozdíl mezi kolínskou a parfémovanou vodou

Často slyšíte o parfémové nebo kolínské vodě, ale jaký je mezi nimi přesně rozdíl? Kolínská voda se skládá z různých složek, jako je alkohol, voda a vonné složky. Čím intenzivněji vůně voní, tím více vonných složek obsahuje. To vlastně vysvětluje tento rozdíl. Kolínská voda obsahuje asi 3-5 % vonných složek, toaletní voda asi 5-10 % vonných složek a parfémová voda asi 10-20 % vonných složek.

Hledáte vůni, kterou byste se osvěžili? Pak si vyberte kolínskou. Stále hledáte intenzivní a dlouhotrvající vůni? Pak si vyberte parfém.

Kolínský parfém na Salontotal

Na stránkách Salontotal najdete mnoho různých druhů kolínských vod. Mezi toppery z naší nabídky patří:

  • Na stránkách Proraso Cologne Wood and Spice má mužnou a silnou vůni. Složení vůně se skládá z kořeněných vrchních tónů šafránu a skořice, které se mimo jiné snoubí se santalovým dřevem. Tato kolínská voda se skvěle kombinuje s ostatními produkty řady Proraso Wood and Spice.
  • American Crew WIN Fragrance má vůni složenou z bergamotu, citrusů, mandarinky a hřejivého pižma. Tato jedinečná kompozice složek vytváří nezapomenutelnou vůni.
  • 18.21 Man Made Sweet Tobacco Spirits obsahuje bohatou směs téměř 30 olejů. Sladký tabák voní po citrusech a kořeněném šafránu s vrchními tóny exotických dřevin a pižma.

 

Často kladené otázky?

K čemu používáte kolínskou vodu?

Kolínská voda je lehká vůně, kterou můžete použít například k osvěžení.

Je kolínská voda silnější než parfém?

Ne, parfém obsahuje více vonných složek než kolínská voda. To znamená, že parfém vydrží déle.

Jaký je rozdíl mezi kolínskou vodou, toaletní vodou a parfémovanou vodou?

Kolínská voda je často lehká a svěží, toaletní voda je svěží (ne příliš silná) a zmizí po několika hodinách a parfém vás udrží vonět po dlouhou dobu a má vysokou koncentraci vonných složek.

Kolínská voda obsahuje asi 3-5 % vonných složek, toaletní voda asi 5-10 % vonných složek a parfém asi 10-20 % vonných složek. Čím více vonných složek vůně obsahuje, tím intenzivněji voní.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.