doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kolín nad Rýnem

Kolínská voda je lehký parfém s úžasně osvěžující vůní a je vlastně vždy užitečná. Ideální je například jako závěrečná péče po vašem rituálu péče o tělo nebo jako osvěžení po dlouhém dni. Kolínská voda je nutnost mít ji po ruce!


 

Kolínský parfém

Termín kolínská voda se obecně používá pro lehkou vůni s nižší koncentrací vonných složek než toaletní nebo parfémová voda. Název pochází z města Kolín nad Rýnem, kde se nachází nejstarší továrna na parfémy na světě.

Výrobek má často osvěžující vůni a používáte ho hlavně k osvěžení. Základem kolínské vody jsou citrusové tóny, například limetka nebo pomeranč. Ty jsou doplněny dalšími složkami, jako je například rozmarýn nebo santalové dřevo.

Rozdíl mezi kolínskou a parfémovanou vodou

Často slyšíte o parfémové nebo kolínské vodě, ale jaký je mezi nimi přesně rozdíl? Kolínská voda se skládá z různých složek, jako je alkohol, voda a vonné složky. Čím intenzivněji vůně voní, tím více vonných složek obsahuje. To vlastně vysvětluje tento rozdíl. Kolínská voda obsahuje asi 3-5 % vonných složek, toaletní voda asi 5-10 % vonných složek a parfémová voda asi 10-20 % vonných složek.

Hledáte vůni, kterou byste se osvěžili? Pak si vyberte kolínskou. Stále hledáte intenzivní a dlouhotrvající vůni? Pak si vyberte parfém.

Kolínský parfém na Salontotal

Na stránkách Salontotal najdete mnoho různých druhů kolínských vod. Mezi toppery z naší nabídky patří:

  • Na stránkách Proraso Cologne Wood and Spice má mužnou a silnou vůni. Složení vůně se skládá z kořeněných vrchních tónů šafránu a skořice, které se mimo jiné snoubí se santalovým dřevem. Tato kolínská voda se skvěle kombinuje s ostatními produkty řady Proraso Wood and Spice.
  • American Crew WIN Fragrance má vůni složenou z bergamotu, citrusů, mandarinky a hřejivého pižma. Tato jedinečná kompozice složek vytváří nezapomenutelnou vůni.
  • 18.21 Man Made Sweet Tobacco Spirits obsahuje bohatou směs téměř 30 olejů. Sladký tabák voní po citrusech a kořeněném šafránu s vrchními tóny exotických dřevin a pižma.

 

Často kladené otázky?

K čemu používáte kolínskou vodu?

Kolínská voda je lehká vůně, kterou můžete použít například k osvěžení.

Je kolínská voda silnější než parfém?

Ne, parfém obsahuje více vonných složek než kolínská voda. To znamená, že parfém vydrží déle.

Jaký je rozdíl mezi kolínskou vodou, toaletní vodou a parfémovanou vodou?

Kolínská voda je často lehká a svěží, toaletní voda je svěží (ne příliš silná) a zmizí po několika hodinách a parfém vás udrží vonět po dlouhou dobu a má vysokou koncentraci vonných složek.

Kolínská voda obsahuje asi 3-5 % vonných složek, toaletní voda asi 5-10 % vonných složek a parfém asi 10-20 % vonných složek. Čím více vonných složek vůně obsahuje, tím intenzivněji voní.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.