doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Řasenka

Nechte své oči mluvit samy za sebe a použijte řasenku. Vaše řasy budou vypadat plnější a delší, což vám zajistí krásný pohled očí. Najděte si tu správnou řasenku, která vám bude nejlépe vyhovovat, a doplňte svůj pohled kombinací s očními stíny a tužkou na oči. Nakupujte make-up na Salontotal.cz.


Nejlepší řasenka

Existuje tolik různých typů řasenek, že ve skutečnosti neexistuje ta nejlepší. Vyberte si produkt, který se vám líbí a který vyhovuje vašim řasám. Ať už se jedná o černou objemovou řasenku se zahnutým kartáčkem nebo modrou řasenku, která vám dodá délku, mnoho různých typů, jako je barva, tvar kartáčků a efekt, vám umožní vytvořit krásný pohled s vaším oblíbeným líčením očí!

Typy řasenek

Barva

Řasenku si můžete pořídit téměř ve všech barvách, na které si vzpomenete, ale nejčastěji volenou barvou je černá. Naším vítězem mezi černými řasenkami je ZAO Bamboe Black Definition, řasy jsou s ní delší, plnější a hustší. Stránka ZAO Bamboe Plum má nádhernou barvu, která vytváří okouzlující vzhled. Vyzkoušejte něco jiného než standardní černou barvu a vytvořte si jiný vzhled očí.

Kartáč

Existuje také mnoho různých kartáčků na řasenky. Rozdíl ve štětci je také příčinou rozdílu v účinku. Chcete řasám dodat objem nebo délku, nebo jim jen chcete dodat jemnou barvu? To určuje kartáček řasenky. Věnujte také pozornost tomu, zda kartáček odpovídá vašim řasám.

  • Silikonové kartáče: Tyto štětce neabsorbují produkt do štětce. To má za následek, že můžete produkt snadno a dobře rozetřít po řasách. Výsledek: méně shluků řas. Existují různé typy silikonových kartáčů.
  • Kartáče se štětinami: S těmito kartáči získáte objem. Přejeďte kartáčkem po řasách a okamžitě vytvoříte tmavé a plné řasy. Protože tento štětec absorbuje velké množství produktu, může se stát, že se vám rychleji vytvoří hrudky.
  • Kartáč se špičatými štětinami: Špičatá špička usnadňuje zachycení řas v koutcích očí. Tento štětec také zachytí velké množství produktu, takže se vám mohou rychleji tvořit hrudky.
  • Zakřivené kartáče: Kartáček s předtvarovaným obloukem. Ten je užitečný pro vytvoření přirozeného výtahu. Kartáček se pěkně přizpůsobí tvaru řas a očí. Tento druh je k dispozici jak kartáč se štětinami, tak silikonový.
  • Štětce s více koulemi: Vidíte je přicházet stále častěji, štětce s výrazným tvarem. Ty jsou určeny k vytváření délky a objemu.

Běžná nebo voděodolná řasenka

Běžný se vyrábí na vodní bázi. Proto můžete tento produkt z řas snadno a rychle odstranit. Voděodolná řasenka se hodí například tehdy, když musíte jezdit na kole v dešti, když rádi plavete nebo když se často trháte. Tímto způsobem se vyhnete panda efektu. Tato varianta je však obtížnější. K tomu potřebujete odstraňovač oleje ve vodě. Zvolte například RoC Double Action Eye Make-up Remover.

Efekt

Chtěli byste objemovou řasenku, nebo spíše takovou, která řasy prodlouží? Nebo dokonce obojí? Existuje mnoho různých typů se stejným účinkem. Proto je důležité vybrat si požadovaný efekt, kartáček, který se hodí k vašim řasám, a voděodolnou nebo běžnou řasenku. Už jste našli tu pravou řasenku? Pak si můžete vytvořit požadovaný vzhled řas.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.