doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Suchý šampon Kérastase

Suchý šampon Kérastase je nezbytným produktem pro každého, kdo hledá rychlé a snadné řešení pro mastné vlasy. Suchý šampon Kérastase je speciálně vyvinutý pro čištění vlasů a udržení jejich svěžesti mezi jednotlivými mytími. Se suchým šamponem Kérastase můžete prodloužit dobu mezi jednotlivými mytími a zároveň jsou vaše vlasy zdravější a lesklejší. Prozkoumejte naši nabídku a užívejte si svěžích vlasů.

Třídění

Na stránku
Kérastase
Cena

Jak používáte suchý šampon Kérastase?

Suchý šampon Kérastase se snadno a rychle nanáší. Přípravek se nastříká na vlasy a poté se vyčeše. Před použitím suchého šamponu plechovku dobře protřepejte. Poté nastříkejte přípravek na vlasy ze vzdálenosti 15 cm. Při aplikaci se zaměřte na kořínky a pokožku hlavy. Poté můžete přípravek lehce vmasírovat, aby mohl začít působit. Vyčesáváním vlasů přípravek dobře rozprostřete po celých vlasech a dostanete z nich přebytek. Používáním suchého šamponu můžete prodloužit dobu mezi jednotlivými mytími a zároveň zachovat svěží a zdravý vzhled vlasů.

Složení suchého šamponu

Suchý šampon obsahuje několik účinných látek, které vlasy čistí, osvěžují a vyživují. Suchý šampon obsahuje například vitamin E a polymery zlepšující texturu, mimo jiné složky. Vitamin E chrání vlasy před poškozením způsobeným UV zářením. Polymery dodávají vlasům objem a mnohem zdravější vzhled. Suchý šampon navíc zajišťuje, že z vlasů zmizí přebytečný maz. Po použití suchého šamponu Kérastase mají vaše vlasy lehký nádech. Kromě toho je pokožka hlavy a kořínky vlasů vyčištěna a vaše vlasy zanechávají pocit svěžesti a čistoty.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.