doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olej na vlasy Kérastase

Když se řekne luxusní péče o vlasy, vybaví se vám bohatý vlasový olej, ale samozřejmě také Kérastase. S olejem na vlasy Kérastase máte dvojnásobný luxus! Značka má v nabídce několik vlasových olejů z různých řad, každý s vlastními pečujícími složkami a vůní. Protože olej na vlasy Kérastase je víc než péče, je to luxus!


Olej na vlasy Kérastase

Pro extra péči o vlasy je ideální vlasový olej od Kérastase. Kvalitní olej na vlasy poskytuje vlasům dobrou péči a dodává jim pocit jemnosti. Protože vlasový olej nanesete na vlasy a necháte jej vsáknout, mohou účinné látky vyvolat účinky hluboko ve vlasech a dlouho vydrží. Rozdíly v olejích na vlasy Kérastase lze nalézt ve složkách a v tom, jaké mají účinky. Vlasové oleje tak zapadají do jejich řady tím, že odpovídají výrobkům v této řadě.

Olej na vlasy Elixir Ultime

Nejznámější vlasový olej Kérastase pochází z řady různých vlasových olejů, a to Elixir Ultime. Tato řada má největší bestseller s Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale 100ml. Tento vlasový olej je tak oblíbený, protože má nádhernou vůni a také udržuje vlasy zdravější. Pomáhá matným vlasům znovu zazářit. Kromě originálu existují i další varianty, například limitovaná edice v červené barvě a Elixir Ultime L’Huile Rose pro barvené vlasy!

Olej na vlasy Kérastase Chronologiste

Pro stárnoucí vlasy je určena řada Chronologiste a do této řady patří i vlasový olej Kérastase Chronologiste. Tento Huile de Parfum je nádherně vonící vlasový olej se speciální vůní Chrono. Vlasový olej navíc nabízí větší lesk, přirozenou pružnost, ochranu před teplem a redukuje roztřepené konečky.

Olej na vlasy Kérastase pro všechny typy vlasů

Díky své široké nabídce má Kérastase vlasový olej pro všechny typy vlasů. V řadě Curl Manifesto nabízí například speciální vlasový olej pro kudrliny. Tento vlasový olej se zaměřuje na hloubkovou výživu vlasů s přídavkem manuka medu. Tento vlasový olej působí na vlasy i pokožku hlavy a je vhodný pro metodu CG.

Pro blond vlasy má svůj vlastní vlasový olej, který nejen pomáhá obnovovat vlasy, ale také poskytuje tepelnou ochranu až do 230° Celsia. Vaše vlasy se tak méně poškodí i při použití tepelného nástroje.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.