doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Blond Absolu

Pro každou blondýnku je zásadní správná péče a ochrana vlasů. S přípravkem Kérastase Blond Absolu můžete o své blond vlasy optimálně pečovat a zároveň zachovat požadovaný barevný tón. Zvláště blond vlasy potřebují dobrou péči! Kromě kvalitní péče Blond Absolu existují také produkty, které zajistí, že vaše vlasy zůstanou krásně chladné blond. Objevte níže uvedené produkty Kérastase Blond Absolu!

 


Blonde Absolu od Kérastase

Cílem řady Kérastase Blond Absolu je optimálně pečovat o vaše blond vlasy a zvýraznit ty správné barevné tóny. Blond vlasy, zejména pokud jsou odbarvené, potřebují důraznou péči. Tu přináší řada Kérastase Blond Absolu z kyseliny hyaluronové a oleje z edelweissu. Kyselina hyaluronová poskytuje vlasům hloubkovou hydrataci, snižuje krepatění a zvyšuje lesk. Díky výživě z edelweissu jsou vlasy odolnější a chráněné.

Produkty Blond Absolu

Řada Blond Absolu je určena k vytvoření individuální péče pro blond, odbarvené nebo melírované vlasy. Barva blond a odbarvených vlasů je rychle ovlivněna základními tóny. Řada Blond Absolu proto obsahuje produkty speciálně zaměřené na péči o barevné tóny vlasů a jejich udržení.

Pro dosažení skvělých výsledků doporučujeme používat šampon a kondicionér a také vyživující masku. Které produkty chcete kombinovat, záleží na vašich vlasech a na tom, s jakými problémy se potýkáte. Dobrým základním kondicionérem je například Blond Absolu Cicaflash. Pro různé typy blond vlasů jsme sestavili produkty Blond Absolu do sady, která vyhovuje problémům, s nimiž se blond vlasy nejčastěji potýkají!

Pokud hledáte hloubkovou péči, protože vaše blond vlasy byly poškozeny odbarvováním, jsou tu extra pečující produkty Blond Absolu. Šampon Bain Cicaextreme má bohaté krémové složení pro péči během mytí a maska Masque Cicaextreme poskytuje intenzivní hydrataci, kterou odbarvené vlasy potřebují!

Šampon Kérastase Silver

V rámci řady Blond Absolu je také oblíbený šampon Silver mnoha blondýnek. Šampon Kérastase Silver s plným názvem Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet je plný fialových pigmentů, které odstraňují teplé a žluté tóny z vašich blond vlasů. S šamponem Kérastase Blond Absolu Silver Shampoo obnovíte chladnou barvu svých vlasů a získáte krásný popelavý blond vzhled.

Pokud potřebujete ještě větší neutralizaci nebo dáváte přednost použití svého oblíbeného šamponu spolu s přípravkem neutralizujícím barvu, můžete se také rozhodnout pro masku Blond Absolu Masque Ultra-Violet. Ta obsahuje také fialové pigmenty, které neutralizují žluté podtóny.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.