doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Yari Curling Cream

Vytvořte si krásný účes pomocí kulmy Yari Curling Cream. Tento kulmofén je naprostou nezbytností ve vaší péči o vlasy, ať už jste zkušená kadeřnice, nebo s úpravou kadeří teprve začínáte. Výrobek je navíc skvělý i pro zařazení do vaší CG metody.

Třídění

Na stránku
Cena

Yari Curl Maker: pro dokonale tvarované lokny

S kulmou Yari Curl Maker můžete dokonale tvarovat své kadeře. Tento stylingový přípravek má dlouhotrvající fixaci, takže vaše kadeře zůstanou krásné po celý den. Lehký kulmofén nelepí, takže vaše kadeře zůstanou přirozené a pružné. Používejte přípravek Yari Curl Maker a dosáhněte krásných výsledků.

Yari Green Curls Curl Maker: extra péče o vaše kadeře

Tento výrobek se skládá z několika pečujících složek, jako je extrakt ze zeleného čaje a aloe vera. Tyto složky zajišťují optimální výživu a hydrataci vašich kadeří. Výsledkem jsou ještě jemnější, lesklejší a zdravější kadeře! Pro dosažení nejlepších výsledků používejte přípravek Yari Green Curls Curl Maker v kombinaci s dalšími produkty Yari.

Zařaďte krém na lokny Yari do své metody CG

Yari Green Curls Curl Maker je samozřejmě skvělý produkt, můžete ho začlenit i do své rutiny při používání metody CG. Metoda CG neboli metoda Curly Girl je oblíbeným postupem péče o kudrnaté vlasy. Cílem této metody je, aby vaše kudrny byly co nejzdravější a nejkrásnější pomocí specifických produktů a technik. Krém Yari Curling Cream do této metody dokonale zapadá, protože neobsahuje škodlivé složky, jako jsou sulfáty, silikony a parabeny.

Jste připraveni posunout své kadeře na vyšší úroveň? Pak vyzkoušejte přípravek Yari Green Curls Curl Maker a objevte ten rozdíl na vlastní kůži. Vaše kadeře vám poděkují!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.