doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Suchý šampon Wella

Suchý šampon Wella je řešením, které udrží vaše vlasy v kondici déle mezi jednotlivými mytími. Suchý šampon Wella se snadno používá a dodá vašim vlasům svěží vzhled. Na Salontotal.cz je suchý šampon Wella k dispozici v několika velikostech. Objevte tento výrobek a užívejte si svěží vzhled.

 

Třídění

Na stránku
Wella Professionals
Cena

Používání suchého šamponu Wella

Suchý šampon Wella se snadno používá. Nejprve je důležité lahvičku dobře protřepat. Poté můžete přípravek rovnoměrně nastříkat ke kořínkům vlasů. Dbejte na to, abyste lahvičku drželi ve vzdálenosti asi 30 cm. Poté můžete suchý šampon vmasírovat prsty nebo vlasy rozčesat, aby se přípravek rozprostřel. Suchý šampon absorbuje přebytečný maz a olej a dodá vašim vlasům svěží a čistý vzhled.

Důvod použití suchého šamponu

Suchý šampon Wella je speciálně navržen tak, aby dodal vlasům svěží vzhled mezi jednotlivými mytími. Je pohodlnou a rychlou alternativou k tradičnímu mytí vodou a šamponem, které je často časově náročné. Časté mytí vlasů šamponem navíc může vlasy vysušovat a poškozovat. Suchý šampon však není náhradou mytí šamponem. Je však ideálním řešením pro osvěžení vlasů, takže mytí lze na nějakou dobu odložit.

Typy a velikosti

Na Salontotal.cz máme v nabídce několik typů suchých šamponů Wella. V naší nabídce máme například Wella Professionals EIMI Dry Me. Jednou ze složek tohoto výrobku je tapioková mouka. Ta absorbuje přebytečnou mastnotu. Tento suchý šampon z řady EIMI navíc dodává matnou texturu. Suchý šampon Wella je k dispozici v různých velikostech: 180 ml a 65 ml.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.