doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Wella Koleston Perfect

Wella Koleston Perfect je jednou z nejoblíbenějších barev na vlasy v kadeřnickém světě. Tato řada je známá pro mnoho zářivých barev. Od přirozené blond až po intenzivní červenou a sytě černou - Wella Koleston Perfect je řešením. Výrobek nabízí vynikající barvu na vlasy, která poskytuje dlouhotrvající a zářivé barvy. Objevte Wella Koleston Perfect na Salontotal.cz a užívejte si krásně obarvené vlasy.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Různé odstíny Wella Koleston Perfect

Wella Koleston Perfect je nabízena v několika odstínech. Existuje tedy více než pět speciálních barev a odstínů. Barva na vlasy poskytuje čistý vyvážený barevný výsledek s přirozenou hloubkou a leskem. Od červené až po šedou barvu - Wella Koleston Perfect poskytuje správné barevné krytí.

Použití přípravku Wella Koleston Perfect

Nejprve je důležité vybrat správnou barvu. To částečně závisí na vašem přání a aktuální barvě vašich vlasů. Dále je důležité připravit vlasy na barvení. Umyjte a vysušte vlasy, abyste odstranili veškeré nečistoty. Můžete se také rozhodnout poskytnout své pokožce dodatečnou ochranu. Okolní pokožku a uši namažte ochranným krémem, aby byla pokožka chráněna a nedošlo k jejímu obarvení. Smíchejte barvy s vývojkou a naneste barvu podle návodu. Po vsáknutí barvy ji můžete opláchnout. Nakonec se můžete rozhodnout pro další ošetření vlasů pomocí krémů.

O společnosti Wella

Wella je celosvětově uznávaná značka vlasové péče a stylingu. Společnost vyrábí vysoce kvalitní výrobky od barev na vlasy a stylingových nástrojů až po šampony a kondicionéry. Wella je známá svým inovativním přístupem k péči o vlasy, kdy ve spolupráci s profesionálními kadeřníky vyvíjí výrobky, které splňují potřeby zákazníků. Značka si vybudovala dobrou pověst díky své vynikající kvalitě a trvanlivosti. Profesionály i spotřebiteli je Wella vnímána jako důvěryhodná značka. Ať už hledáte novou barvu vlasů, nebo chcete pečovat o své vlasy a upravovat je, Wella má výrobky, které splní vaše potřeby.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.