doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Wella Fusion

Řada péče o vlasy Wella Fusion pečuje o poškozené a lámavé vlasy. Řada Wella Fusion obsahuje několik produktů včetně šamponu, kondicionéru, masky a bezoplachové péče. Produkty jsou obohaceny o kvalitní složky, díky nimž se vaše vlasy začnou opět lesknout. Výrobky jsou navíc šetrné k vlasům i pokožce hlavy. Objevte Wella Fusion na Salontotal.cz a nechte své vlasy opět zazářit.

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena

Složení Wella Fusion

Produkty Wella Fusion představují okamžitou a dlouhotrvající léčbu pro obnovu vlasů. Pomáhá obnovovat poškozené vlasy a zabraňuje jejich lámání. Částečně je to díky kvalitním složkám obsaženým v produktech Wella . Výrobky Wella například obsahují hedvábné aminokyseliny a mineralizované lipidy. Tyto složky okamžitě obnovují vlasové vlákno na mikro- i makroúrovni.

Produktová řada

Řada Wella Fusion se skládá z několika výrobků: od šamponu po masky. Velkou výhodou výrobků je, že jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Vhodné jsou zejména pro poškozené vlasy, které potřebují zvýšenou péči. Péčí o vlasy s produkty Wella předcházíte jejich dalšímu lámání a poškození.

Šampon Wella Fusion

Jedním z nejoblíbenějších výrobků je šampon Wella Fusion Repair Shampoo. Tento šampon jemně čistí vlasy a pomáhá obnovovat poškozené vlasy. Složení obsahuje hedvábné monokyseliny a mikrolehký olej, které zanechávají vlasy lesklé a hebké. Šampon je navíc vhodný pro barvené vlasy, protože déle zachovává barvu.

Wella Fusion Intenzivní regenerační maska

Wella Fusion Intense Repair Masker je hloubkově vyživující maska na vlasy, která speciálně pečuje o opravu poškozených vlasů. Maska obsahuje stejně skvělé složky jako šampon a kondicionér z této řady. Díky vysoké koncentraci složek dobře proniká do vlasů. Výsledkem jsou zdravé, lesklé a silné vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.