doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Lak na vlasy Wella

Při vytváření nádherných účesů, které vydrží celý den, je lak na vlasy Wella nepostradatelný. Wella je důvěryhodnou značkou v oblasti péče o vlasy a má široký sortiment. S lakem na vlasy Wella si můžete snadno upravit vlasy podle svých potřeb. Objevte lak na vlasy Wella na Salontotal.cz a užijte si dlouhou fixaci.

 


Různé Lak na vlasy Wella

Ať už si chcete vytvořit elegantní účes, nebo jen chcete dodat svému každodennímu vzhledu větší objem a pevnost: Wella má pro vás ten správný lak na vlasy. V nabídce jsou různé typy, například lehké a pružné spreje pro přirozené zpevnění nebo tužší laky, které poskytují dlouhotrvající kontrolu, aniž by vlasy zatěžovaly.

Výhody laků na vlasy Wella

Velkou výhodou těchto laků na vlasy je, že výrobek je vhodný pro všechny typy vlasů. Od jemných a hladkých vlasů až po husté a kudrnaté vlasy. Nabízejí nejen fixaci, ale také ochranu proti vlhkosti, takže váš účes odolá i těm nejvlhčím podmínkám. Kanystry mají navíc jemné rozprašování, které zajišťuje rovnoměrné pokrytí. Navíc vlasy neztuhnou ani se neslepí. To znamená, že si můžete celý den užívat přirozeně působící účes, aniž by vypadal jako plný produktu.

Použití laku na vlasy Wella

Použití laku na vlasy Wella je velmi snadné. Po úpravě vlasů do požadovaného účesu přidržte lak na vlasy asi 30 cm od hlavy a nastříkejte na vlasy rovnoměrnou vrstvu. Začněte u kořínků a postupujte směrem ke konečkům, abyste se ujistili, že jsou pokryty všechny části účesu. Pro větší pevnost můžete postup opakovat na určitých částech vlasů. Před úpravou vlasů nechte lak několik sekund zaschnout. Poté se těšte z krásně upraveného účesu, který vydrží celý den, aniž by ztratil svůj přirozený vzhled.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.