doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Wella Professionals Colour Fresh

Po barvení vlasů si samozřejmě chcete barvu udržet co nejdéle. Toho můžete dokonale dosáhnout s řadou Colour fresh od společnosti Wella Professionals. Tato řada se skládá ze široké škály polopermanentních produktů pro barvení vlasů bez amoniaku. Produkty Wella Color fresh poskytují zářivou barvu a intenzivní podporu lesku.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Wella Professionals Color Fresh barva na vlasy

Wella Color Fresh je široká řada polopermanentních barev na vlasy bez amoniaku. S jemnou řadou Color Fresh snadno udržíte svou barvu vlasů zářivou a déle trvající.

Wella Professionals Color Fresh Create

Vytvořte si ideální barevný výsledek na míru s bezbarvou 60ml barvou Wella Professionals Tomorrow. Pro dosažení požadovaného barevného výsledku a správné intenzity barvy smíchejte barvy z řady Create dohromady. Pro tuto barvu na vlasy nepotřebujete vývojku! Pro snížení intenzity barvy použijte bezbarvý přípravek Color Fresh Create Tomorrow. Řada Wella Professionals Color Fresh Create má věrný tón barvy a vydrží přibližně 20 umytí.

Wella Professionals Kyselina

Color Fresh je semipermanentní barvivo s kyselým pH. Dokonalá kombinace okamžitého barevného výsledku a pečujících složek. Color Fresh neobsahuje amoniak. Tento univerzální produkt je ideální k použití jako osvěžovač barvy mezi barveními a při zvýrazňování zářivých barev. Vlasy získají až o 50 % více lesku.

Wella Professionals Perfection

Wella Professionals Perfecton by colour fresh je speciální bezoplachový přípravek na barvení vlasů. Obsahuje instantní barvicí látky a vitaminový komplex, které dodají profesionální barvě zářivou barvu a lesk. Tento mimořádně všestranný přípravek je ideální jak pro použití jako osvěžovač barvy, tak pro jednorázové barvení například na večer.

Wella Professionals Color Fresh Mask

Maska Wella Professionals Color Fresh Mask je perleťová maska, která neutralizuje a redukuje měděnou barvu. Maska je ideální pro světlejší odstíny vlasů, aby se zachoval platinový povrch bez drastické změny tónu. Maska navíc vlasy vyživuje, takže vypadají zdravě! Maska vám pomůže oživit barvu vlasů a zároveň dodá vašim vlasům pocit hebkosti a opětovného zdraví. A to vše při nulovém poškození vašich vlasů! Osvěžte blond až zrzavé vlasy pomocí masky Wella Professionals Color Fresh Mask pro přirozený vzhled melíru. Masky navíc krásně voní a snižují lámavost vlasů při rozčesávání.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.