doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Wella Blondor

Wella Blondor je oblíbená řada barev na vlasy určená speciálně k vytváření krásných blond odstínů. Řada se skládá z několika produktů, včetně pudrů, krémů a tónovacích přípravků. Tyto výrobky z řady Wella Blondor se používají k dosažení požadované barvy vlasů. Objevte produkty Wella Blondor na Salontotal.cz a zesvětlete své vlasy v různých odstínech.

 

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena

 

Produktová řada Wella Blondor

Řada Wella Blondor se skládá z několika produktů. Tyto produkty společně vytvářejí blond odstíny. Ať už chcete extrémní barevné akcenty, zářivé melíry nebo přirozený blond efekt, produkty Wella Blondor vám pomohou.

Blondor Multi Blonde Powder

Jedním z výrobků řady Blondor je Blondor Multi Blonde Powder. Jedná se o pudr na barvení vlasů, který lze použít k zesvětlení vlasů až o sedm odstínů. Pudr je obohacen o proteiny a kondicionéry, které vlasy během blondování chrání a pečují o ně.

Blondor Freelights Emulsion

Wella Professionals Blondor Freelights Emulsion je peroxid vodíku, který se používá v kombinaci s pudrem Blondor. Tato emulze je k dispozici v různých variantách, z nichž každá má jiné zesvětlující účinky. Pro mírné rozjasnění je vhodná varianta 6%, pro extra rozjasnění je další v pořadí 9% a pro maximální rozjasnění je vynikající varianta 12%. Volné rozjasňovače vytvářejí jedinečný vzhled, který vypadá, jako by ho vytvořilo slunce, moře a vítr.

Wella Professionals Blondor Extra Cool Blonde

Wella Professionals Blondor Extra Cool Blonde vytváří extra chladný blond odstín. Pudr Get lze použít k zesvětlení vlasů až o sedm odstínů a je obohacen o složky, které vlasy chrání a pečují o ně.

Wella Professionals Blondor Pečeť a péče

Wella Professionals Blondor Seal & Care je následná péče na blond služby. Je to kondicionér s vysokým leskem a vyživuje vlasy po použití všech ostatních produktů Blondor. Přípravek vlasy vyživuje a dodává jim extra lesk.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.