doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Wella Professionals Leave-in Conditioner

Máte obvykle dost suché vlasy? Pak jsou pro vás řešením bezoplachové kondicionéry Wella Professionals. Název mluví za vše: jedná se o kondicionér, který se nemusí vymývat. Protože kondicionér neoplachujete, dáváte vlasům čas, aby přípravek řádně vstřebaly a zajistily si tak hloubkovou hydrataci.

Třídění

Na stránku
Wella Professionals
Problémy s vlasy
Typ dárku
Cena

Co dělá kondicionér Leave-in Conditioner od společnosti Wella Professionals?

Bezoplachové kondicionéry jsou ideální pro suché vlasy. Přípravek z vlasů nevymýváte, a proto kondicionér déle proniká do vlasů. Kromě toho bezoplachový kondicionér zajišťuje ochranu vlasů po celý den.

Použití bezoplachového kondicionéru Wella

Používání kondicionéru je pro péči o vlasy důležité. Pokud chcete svým vlasům věnovat větší pozornost, používejte bezoplachový kondicionér. Po osprchování naneste velkou kapku do dlaní a poté ji rozetřete na vlasy. Protože se kondicionér neoplachuje, poskytuje hloubkovou hydrataci.

Invigo Colour Brilliance Miracle BB Spray Leave In Balm (bezoplachový balzám)

Skutečným vítězem je balzám Wella Professionals Invigo Colour Brilliance Miracle BB Spray Leave In Balm. Leave In Balm je oblíbený, pokud jde o ochranu vlasů. Po použití balzámu jsou vlasy poddajné, ale rozhodně ne mastné. Přípravek používejte proti blednutí barvy.

Potřebují vaše vlasy ještě více péče a hodilo by se jim více lesku? Pak zvažte použití séra Wella nebo zvolte kvalitní olej Wella.

Výrobky Wella Professionals kupujte v obchodě Salontopper

V Salontopper máme širokou nabídku vlasových produktů Wella Professionals. Při objednání do 23:59 (od neděle do čtvrtka) vám bude zásilka doručena následující den!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.