doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Střihací strojky Tondeo

Zastřihovač od společnosti Tondeo vás ohromí svou kvalitou a odolností. Ať už chcete zastřihovač používat jako profesionál, nebo se jen starat o své vlasy doma, značka má pro každého ten správný zastřihovač nebo trimmer. Užijte si kvalitu dobrého výrobku a vyberte si zastřihovače Tondeo!

 

Třídění

Na stránku
Cena

Tondeo ECO XP LITHIUM: tiché a s malými vibracemi

Jedním z oblíbených modelů této značky je Tondeo ECO XP LITHIUM, a to jistě není náhoda. Toto nářadí je nejen tiché, ale má také nízké vibrace. Proto je práce s tímto zastřihovačem velmi příjemná. Výrobek má nově navrženou nabíjecí stanici a nabízí úložný prostor až pro pět nástavců, které jsou součástí výrobku. Zastřihovač ECO XP LITHIUM lze používat jak na síťové, tak na bateriové napájení, což umožňuje flexibilní práci.

Inovativní rychlovýměnný systém se snadným čištěním

Jednou z velkých předností zastřihovačů vlasů Tondeo je inovativní systém snadného čištění s rychlou výměnou. Ten zajišťuje, že se zastřihovače vlasů čistí velmi snadno, bez jakýchkoli potíží. Každý přístroj je navíc dodáván s čisticím olejem, který udržuje stříhací desky v bezporuchovém chodu a zajišťuje, že vždy dosáhnete skvělých výsledků.

Hygienická práce s holicími strojky Tondeo

Z hygienických důvodů je důležité pravidelně měnit stříhací planžety. Samotný holicí strojek po použití vždy opláchněte pod tekoucí vodou a v případě potřeby jej vydezinfikujte. Tím zajistíte, že budete vždy pracovat hygienicky.

Výběr zastřihovače Tondeo

Zastřihovače Tondeo jsou vysoce kvalitní a odolné! Tento přístroj nabízí spoustu výhod. Vzpomeňte si například na inovativní rychlovýměnný systém pro snadné čištění, různé nástavce s hřebeny a flexibilní použití, které je možné. Objednejte si zastřihovač ještě dnes a poznejte ten rozdíl na vlastní kůži!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.