doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

OSiS Hold

Produkty OSiS Hold dodají vašim vlasům větší pevnost. Chcete si svůj krásný vzhled vlasů užívat bezstarostně po celý den? Pak jsou výrobky z řady OSiS Hold to, co potřebujete! Laky na konečnou úpravu vlasů jsou k dispozici se střední až velmi silnou fixací. Nakupujte své oblíbené výrobky na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Produkty OSiS Hold

Produkty OSiS Hold vlasy zafixují a zároveň je chrání před teplem tepelných nástrojů do 230 °C. Nastříkejte přípravek na vlasy a užívejte si krásný vzhled vlasů po celý den. Dodejte svému účesu potřebnou fixaci pomocí produktů z řady OSiS Hold!

  • Stránka Elastic chrání váš vzhled před vlhkostí, vlasy zůstávají poddajné a přípravek se snadno vyčesává. Středně silná fixace vám umožní užívat si krásný vzhled vlasů po celý den!
  • Freeze je závěrečný sprej se silnou fixací. Vlasy jsou chráněny před vlhkostí, je zabráněno poletování a váš účes zůstane krásný po celý den!
  • Freeze Pump je závěrečný sprej pro kudrnaté a vlnité vlasy. Silné zpevnění zajistí, že vaše vlasy budou krásně definované a svázané.
  • Session má mimořádně silnou fixaci. Vlasy jsou chráněny před vlhkostí a snadno se vyčesávají. Váš vzhled vlasů má větruodolnou fixaci!

Produktové řady

Řada OSiS Hold je jednou z produktových řad Schwarzkopf Professional OSiS. Hledáte například kvalitní suchý šampon nebo přípravek, který dodá vašim vlasům krásný lesk? Pak vyzkoušejte také výrobky z ostatních produktových řad.

Textura: Pro větší texturu a přilnavost.
2ND Day: Pro osvěžení mezi jednotlivými mytími.
Smooth & Shine: Pro krásný lesk.
Kudrliny a vlny: Pro vlnité a kudrnaté vlasy.
Objem a tělo: Pro větší objem a tělo.

Balení

OSiS Hold má nové balení. Úroveň fixace je na přední straně označena symbolem "+". Význam je: + lehká fixace, ++ střední fixace, +++ silná fixace, ++++ extra silná fixace. Obal obsahuje praktické informace o použití a QR kód. Naskenováním kódu získáte další informace. Všechny nové obaly výrobků OSiS Hold jsou recyklovatelné a výrobky jsou ekologičtější a čistší.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.