doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kondicionér Schwarzkopf

Kondicionér Schwarzkopf je při péči o vlasy nepostradatelný. Pomáhá uzavřít kutikuly po umytí vlasů. Pomocí kondicionéru Schwarzkopf zanecháte své vlasy nádherně hladké a jemné. Nakupujte své oblíbené produkty na Salontotal.cz!


Péče o vlasy

S kondicionérem Schwarzkopf pečujete o své vlasy správným způsobem. Po umytí jsou kutikuly otevřené a pomocí kondicionéru se uzavřou. Kondicionér je proto ve vaší péči o vlasy opravdu nepostradatelný. Vlasy jsou po jeho použití okamžitě hladší a jemnější. Vlasy se také rozčesávají a zlepšuje se jejich rozčesatelnost. Chcete přece také dobře pečovat o své vlasy, nebo ne? S těmito výrobky si můžete být jisti, že pro své vlasy používáte to nejlepší!

Kondicionér Schwarzkopf bestsellery

Uvádíme pro vás několik nejprodávanějších kondicionérů Schwarzkopf.

  • BC Frizz Away Conditioner je vyroben pro kontrolu hrubých, krepatých a nepoddajných vlasů. Dejte sbohem krepatým vlasům!
  • BC Color Freeze Conditioner je určen pro barvené vlasy. Udržujte svou barvu déle pomocí tohoto kondicionéru. Vlasy jsou rozčesané, obnovené a hodnota ph je opět uvedena do rovnováhy.
  • BC Moisture Kick Conditioner je určen pro normální až suché vlasy. Hladina vlhkosti vlasů je obnovena a udržována v rovnováze. Získáte hebké a poddajné vlasy, které jsou rozčesané.
  • BC Repair Rescue Conditioner je vhodný pro poškozené vlasy. Poškozené vlasy jsou při rozčesávání a rozčesávání obnoveny. Získáte krásný lesk!

Produkty Schwarzkopf Professional

Kromě kondicionéru Schwarzkopf je k dispozici i mnoho dalších produktů. Hledáte kvalitní přípravky na úpravu, péči nebo barvení vlasů? Pak je Schwarzkopf to, co potřebujete. Tato značka má širokou nabídku různých produktů. Všechny je můžete nakupovat na Salontotal.cz!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.