doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Schwarzkopf gel

Chcete, aby vaše vlasy zůstaly pěkně upravené po celý den? Pak potřebujete gel Schwarzkopf! Posílí vaše vlasy a vy se nemusíte o nic starat. Dáváte přednost gelu s lehkou nebo pevnou fixací? Schwarzkopf nabízí širokou škálu různých typů gelů. Nakupujte své oblíbené gelové produkty Schwarzkopf na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Schwarzkopf Professional
Featured
Cena

Produkty Schwarzkopf

Hledáte gel Schwarzkopf, který udrží vaše vlasy v požadovaném vzoru po celý den? Pak jste na správném místě na Salontotal.cz. Máme pro vás širokou nabídku produktů Schwarzkopf. Sáhnete po gelu s extra pevnou fixací, nebo dáte přednost takovému, který je o něco pružnější? Přizpůsobte gel účesu, který chcete vytvořit. Chcete kromě gelu Schwarzkopf používat i další výrobky této skvělé značky? Mají širokou škálu různých výrobků. Pokud například hledáte dobrý šampon, kondicionér, masku na vlasy nebo vlasové sérum, mají vše. Kombinujte výrobky pro dobrou péči o vlasy!

Nejprodávanější gel Schwarzkopf

Jedním z našich nejprodávanějších gelů Schwarzkopf je OSIS+ Rock Hard. Jedná se o gel, který má velmi pevnou fixaci, s níž snadno vytvoříte jakýkoli účes. Tento gel je balen v tubě, což usnadňuje jeho používání. Naneste jej na (ručníkem) vysušené vlasy a dodejte účesu požadovaný tvar.

Gel Curly Girl Proof

Kromě běžných gelových výrobků vyvinula společnost Schwarzkopf také gel, který je odolný proti CG. Příkladem je OSIS+ Bouncy Curls. Tento gel je speciálně vyvinutý pro vlasy s jemnou až střední kudrnatostí. Chcete mít své kudrny pod kontrolou? Pak je tento výrobek to, co potřebujete. Vlasy zůstávají hebké na dotek a kadeře jsou krásně definované. Užijte si, že máte své kadeře pěkně pod kontrolou.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.