doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Schwarzkopf gel

Chcete, aby vaše vlasy zůstaly pěkně upravené po celý den? Pak potřebujete gel Schwarzkopf! Posílí vaše vlasy a vy se nemusíte o nic starat. Dáváte přednost gelu s lehkou nebo pevnou fixací? Schwarzkopf nabízí širokou škálu různých typů gelů. Nakupujte své oblíbené gelové produkty Schwarzkopf na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Schwarzkopf Professional
Featured
Problémy s vlasy
Cena

Produkty Schwarzkopf

Hledáte gel Schwarzkopf, který udrží vaše vlasy v požadovaném vzoru po celý den? Pak jste na správném místě na Salontotal.cz. Máme pro vás širokou nabídku produktů Schwarzkopf. Sáhnete po gelu s extra pevnou fixací, nebo dáte přednost takovému, který je o něco pružnější? Přizpůsobte gel účesu, který chcete vytvořit. Chcete kromě gelu Schwarzkopf používat i další výrobky této skvělé značky? Mají širokou škálu různých výrobků. Pokud například hledáte dobrý šampon, kondicionér, masku na vlasy nebo vlasové sérum, mají vše. Kombinujte výrobky pro dobrou péči o vlasy!

Nejprodávanější gel Schwarzkopf

Jedním z našich nejprodávanějších gelů Schwarzkopf je OSIS+ Rock Hard. Jedná se o gel, který má velmi pevnou fixaci, s níž snadno vytvoříte jakýkoli účes. Tento gel je balen v tubě, což usnadňuje jeho používání. Naneste jej na (ručníkem) vysušené vlasy a dodejte účesu požadovaný tvar.

Gel Curly Girl Proof

Kromě běžných gelových výrobků vyvinula společnost Schwarzkopf také gel, který je odolný proti CG. Příkladem je OSIS+ Bouncy Curls. Tento gel je speciálně vyvinutý pro vlasy s jemnou až střední kudrnatostí. Chcete mít své kudrny pod kontrolou? Pak je tento výrobek to, co potřebujete. Vlasy zůstávají hebké na dotek a kadeře jsou krásně definované. Užijte si, že máte své kadeře pěkně pod kontrolou.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.