doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Schwarzkopf Blond Me Color

Chtěli byste krásnou blond barvu vlasů? Pak už nehledejte nic jiného! S produkty Schwarzkopf Blond Me Colour si můžete vytvořit ty nejkrásnější blond odstíny. Byly vyvinuty různé řady, takže pro každého se najde ten správný blond odstín. Nakupujte své oblíbené produkty Schwarzkopf Blond Me Color na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Kategorie
Cena

Různé typy barvení vlasů Schwarzkopf Blond Me Color

Výrobky Schwarzkopf Blond Me Color jsou k dispozici v podobě blond pudru, permanentní a polopermanentní barvy. Vyvinuli různé řady, takže pro každého je k dispozici ideální produkt. Vytvořte si ty nejkrásnější barevné výsledky s barvami Schwarzkopf Blond Me Color!

  • Lift & Blend: Pro sofistikovaný vzhled. Dodává bílým a šedivým vlasům dokonalé krytí. Tato řada obsahuje 6 různých barev.
  • Blonde Lifting: Pozvedne vlasy až o 5 úrovní. K dispozici je 6 různých odstínů.
  • Pastelové tónování: Neutralizuje teplé odstíny. K dispozici v 8 různých odstínech.
  • Hluboké tónování: Krásné pro nízké odlesky a zastřené kořínky. K dispozici ve 4 různých barvách.
  • Odbarvovača tónování: Neutralizuje žlutou/zlatou barvu. K dispozici ve 2 různých barvách.
  • Hi-Lighting: Pro zesvětlení tmavé barvy vlasů. K dispozici ve 2 různých barvách.

Blond Me Schwarzkopf blond bestseller

Blond Me Bond Enforcing Premium Lightener 9+ je jedním z našich bestsellerů. Dokáže zesvětlit barvu vlasů až o 9 odstínů a zároveň posiluje můstky ve vlasovém vláknu. Předcházejte lámání vlasů pomocí správných produktů!

Produkty Schwarzkopf Professional

Kromě produktů Schwarzkopf Blond Me Colour má značka také kompletní řadu různých vlasových produktů, jako je péče a styling. Suchý šampon, olej na vlasy, závěrečný sprej nebo vosk, to vše mají. Chcete si zachovat krásnou blond barvu vlasů a dobře o ni pečovat? Pak vyzkoušejte výrobky Blond Me Care. Tato řada byla speciálně vyvinuta pro použití v kombinaci s barvením pro dosažení těch nejkrásnějších a nejlepších výsledků!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.