doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Schwarzkopf Leave In Conditioner

Hledáte produkt, který hydratuje a chrání vaše vlasy po celý den? Pak je kondicionér bezoplachový Schwarzkopf přesně to, co potřebujete. Tyto jemné přípravky pro péči o vlasy jsou navrženy tak, aby vaše vlasy vyživovaly, posilovaly a chránily před každodenním poškozením, aniž by je zatěžovaly. Seznamte se nyní s kondicionérem bezoplachovým Schwarzkopf.

Třídění

Na stránku
Schwarzkopf Professional
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Cena

Bestsellery

Na Salontotal.cz pro vás uvádíme 3 nejprodávanější kondicionéry Schwarzkopf Leave In Conditioner:

BC Repair Rescue Spray Conditioner
Tento produkt je skutečným zachráncem poškozených vlasů. Obsahuje aktivní složky, které pronikají hluboko do struktury vlasů a opravují je zevnitř. Výsledek? Silnější, zdravější a lesklejší vlasy, které jsou odolné vůči budoucímu poškození. Tento sprej funguje také jako ochrana před teplem a sprej na rozčesávání vlasů.

Blond Me Cool Blondes Neutralizační kondicionér ve spreji
Chcete si zachovat svou chladnou blond barvu vlasů? Pak použijte neutralizační kondicionér ve spreji Blond Me Cool Blondes. Tento jemný sprej osvěžuje barvu vlasů, rozčesává vlasy a zlepšuje jejich rozčesatelnost. Vlasy jsou hydratované a jejich struktura je obnovena.

BC Moisture Kick Spray Conditioner
Hydratujte vlasy pomocí kondicionéru Moisture Kick Spray. Tento sprej dodává vlasům lesk, pružnost a odolnost. Vlasy chrání před teplem tepelných nástrojů a nezatěžuje je.

Jak používat kondicionér bezoplachový?

Bezoplachové kondicionéry Schwarzkopf se používají velmi snadno. Vysvětlíme vám to v několika krocích. Po jeho použití se budete těšit ze zdravých, lesklých a pružných vlasů.

  • Krok 1: Umyjte si vlasy svým oblíbeným šamponem.
  • Krok 2: Vlasy vysušte ručníkem.
  • Krok 3: Rovnoměrně nastříkejte přípravek na vlasy, zvláštní pozornost věnujte konečkům. Máte k dispozici krémovou variantu? Naneste jej na ruku a poté rozetřete po vlasech.
  • Krok 4: Pročešte vlasy hřebenem, aby se kondicionér rovnoměrně rozprostřel.
  • Krok 5: Upravte si vlasy podle potřeby.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.