doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Revlon

Šampony Revlon jsou speciálně navrženy tak, aby vlasy čistily, ošetřovaly a hydratovaly. Šampony Revlon navíc poskytují ochranu před poškozením způsobeným tepelným stylingem, například kulmou. V nabídce péče o vlasy Revlon je k dispozici několik šamponů, od šamponu pro děti až po šampon pro větší objem. Objevte různé šampony Revlon na Salontotal.cz a užívejte si upravené hlavy.

 

Třídění

Na stránku
Revlon
Featured
Problémy s pokožkou hlavy
Problémy s vlasy
Cena

Různé šampony Revlon

Šampon Revlon je k dispozici v několika variantách, z nichž každá je určena pro specifické potřeby různých typů vlasů. Šampony jsou tak vhodné pro osoby se suchými, poškozenými, barvenými, jemnými nebo mastnými vlasy. Složení Revlon Uniq One All In One Shampoo je určeno pro hedvábné, lesklé, poddajné a jemné vlasy. Tento šampon navíc udržuje krepaté vlasy pod kontrolou. Pro děti je Revlon Equave Kids Apple Shampoo vynikající volbou. Tento šampon má pečující složení, které vlasy šetrně myje a vyživuje. Dětský šampon nádherně voní po jablkách, což si děti ještě více oblíbí. Tento šampon navíc neobsahuje barviva a alergeny.

 

Použití šamponu Revlon

Šampony Revlon se snadno používají. Nejprve je třeba vlasy namočit a poté můžete nanést malé množství šamponu na pokožku hlavy. To jemně vmasírujte a pokračujte v roztírání šamponu po celých vlasech. Poté jej můžete důkladně opláchnout. V případě potřeby můžete mytí zopakovat nebo dále pečovat kondicionérem Revlon, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

Výhody šamponu Revlon

Revlon je celosvětově uznávaná a důvěryhodná značka s mnoha zkušenostmi. Šampony jsou proto uživatelsky velmi přívětivé a dobře pečují o vaše vlasy. Díky širokému sortimentu značky Revlon je k dispozici vhodný šampon pro každý typ vlasů. Ať už hledáte šampon pro výživu suchých a poškozených vlasů, nebo šampon pro zachování barvených vlasů: šampony Revlon se o vaše vlasy postarají nejlépe.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.