doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Revlon Nutri Color Creme

Revlon Nutri Color Creme je speciálně navržený produkt pro barvení, ošetření a lesk vlasů. Jedná se o bezoplachovou kúru dostupnou v různých odstínech, která umožňuje měnit barvu vlasů a zároveň vlasy vyživuje. Revlon Nutri Color Creme navíc vaše vlasy chrání. Vyživující složky krému Revlon Nutri Color Creme o vaše vlasy pečují a hydratují je.

 

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Použití Revlon Nutri Color Creme

Revlon Nutri Color Creme se velmi snadno používá. Nejprve je důležité vlasy umýt a vysušit ručníkem. Je důležité, aby vaše vlasy byly vlhké, ale ne příliš mokré. Poté naneste Revlon Nutri Color Creme na vlasy od kořínků ke konečkům. Ujistěte se, že jsou přípravkem pokryty celé vlasy. Přípravek by měl působit nejméně 3 minuty. Pro intenzivnější barvu a péči můžete dobu namáčení prodloužit na 15 minut. Po namočení můžete přípravek opláchnout teplou vodou. Postupujte tak dlouho, dokud voda nebude čirá. Poté můžete vlasy upravovat jako obvykle a užívat si lesku a barvy, kterou krém Revlon Nutri Color Creme vašim vlasům dodá.

Dostupné barvy

Barvy výrobku jsou vyjádřeny čísly. Čísla představují různé barvy a odstíny. Například Revlon Nutri Color Creme je k dispozici v barvě 1002 White Platinum. Jedná se o studenou, platinovou blond barvu. Hnědá 411 je sytě čokoládově hnědá a 600 Fire Red je zářivě jasně červený odstín. Pro každou barvu a odstín vlasů je k dispozici volitelná varianta.

Výhody Revlon Nutri Color Creme

Revlon Nutri Color Creme má několik výhod. Výrobek je dobrou volbou zejména v případě, že si chcete barvit vlasy, protože se velmi snadno používá a lze jej používat i doma. Navíc se jedná o bezoplachovou kúru, která vaše vlasy nepoškozuje a místo toho je vyživuje a hydratuje. Barva navíc zůstává dlouho a postupně bledne, takže nedojde k náhlým změnám barvy. Výrobek je vhodný pro všechny typy vlasů.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.