doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Reuzel

Ti, kteří znají značku Reuzel, znají její tvrdý charakter a zejména její stylingové produkty, ale existuje také šampon Reuzel! Ty mají stejný vzhled a jsou ideální pro kadeřnictví, ale i pro domácí použití. Existují různé varianty, takže vyhovují potřebám různých typů mužů a způsobům péče. Myjete si vlasy denně, nebo jen co nejméně, objevte níže, který šampon Reuzel vám vyhovuje.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Cena

Varianty šamponu Reuzel

Existují různé varianty šamponu Reuzel, které jsou skutečně přizpůsobeny tomu, jak přistupujete k osobní péči. Patříte k mužům, kteří si myjí vlasy denně, aby poté vypadaly dokonale, sázíte na pohodlí s přípravkem 3 v 1 nebo používáte těžší stylingové přípravky, které vyžadují důkladné čištění? Reuzel se o vás postará! Pro každý z těchto typů mužů existuje vhodná varianta šamponu Reuzel.

Šampon Reuzel Daily

Jak již název napovídá, šampon Reuzel Daily Shampoo je vhodný pro každodenní použití. Šampon totiž jemně čistí, a tak při mytí nevysušuje vlasy a pokožku hlavy. Šampon je navíc obohacen o mátu, která při mytí pečuje o pokožku hlavy. Je vhodný pro jakýkoli typ vlasů a kromě tohoto jemného čištění vaše vlasy potřebují kondicionér pro další péči.

Reuzel Šampon 3 v 1

Nepotřebujete mít ve sprše všechny ty různé lahvičky nebo si je snadno vzít s sebou do posilovny či na cesty. Šampon Reuzel 3 v 1 je šampon, kondicionér a mycí přípravek na tělo v jednom. Přirozeně čistí vaše vlasy a pokožku a zároveň nabízí lehkou hydrataci. Není příliš složitý.

Šampon Reuzel Scrub

Používáte nepoddajné stylingové přípravky? Jsou vaše vlasy opravdu špinavé? Nebo si vlasy myjete méně často? Pak je pro vás ideální šampon Reuzel Scrub Shampoo! Šampon poskytuje důkladné čištění díky hrubým částicím. Díky tomu můžete z vlasů a pokožky hlavy důkladně smýt nečistoty a usazeniny ze stylingových přípravků.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.