doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Refectocil Styling obočí a řas

Vytvořte si krásné obočí a řasy pomocí Refectocil Eyebrow & Eyelash Styling. Inovativní produkty nabízejí profesionální výsledky pro definování a zkrášlení vašich očí. Ať už se chcete těšit z plného, barevného obočí nebo svůdně natočených řas, Refectocil má pro vás řešení.


Refectocil

Refectocil je přední značka známá svými vysoce kvalitními produkty pro úpravu obočí a řas. Díky více než 70 letům zkušeností v kosmetickém průmyslu se značka Refectocil stala důvěryhodnou značkou mezi profesionály i nadšenci po celém světě. Refectocil zaručuje profesionální kvalitu a dlouhotrvající výsledky. Receptury jsou pečlivě vyvinuty a nabízejí intenzivní barvu, definici a dlouhotrvající výdrž.

Výsledek

Dosáhněte ohromujících výsledků s přípravkem Refectocil Eyebrow & Eyelash Styling. Vaše obočí bude dokonale definované s intenzivní barvou, která vydrží. Vaše řasy získají krásné natočení a otevřený pohled. Vaše oči ožijí a stanou se opravdovým lákadlem pro oči.

Jak používat lifting řas Refectocil

  • Krok 1: Očistěte a odmastěte obočí a řasy pomocí odličovače očí Refectocil.
  • Krok 2: Vyberte si požadovanou barvu a naneste Refectocil barvu na obočí a řasy pomocí aplikační sady Refectocil.
  • Krok 3: Nechte barvu vsáknout podle doporučené doby.
  • Krok 4: Barvu jemně odstraňte navlhčeným vatovým tamponem a místo důkladně opláchněte.
  • Tip: Pro extra efekt použijte Refectocil Eyelash Curl nebo Refectocil Brow Lamination pro požadované natočení nebo nalaminování obočí.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.