doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Refectocil Lash & Brow Booster

Chcete si nechat narůst obočí a řasy? Pak se rozhodněte pro Refectocil Lash & Brow Booster! Tento přípravek je speciálně navržen pro péči a posílení řas a obočí. Refectocil Lash & Brow Booster je sérum, které obsahuje kombinaci přírodních složek, které pomáhají stimulovat růst chloupků. Refectocil Lash & Brow Booster navíc pomáhá posilovat a zahušťovat chloupky. Objevte tento výrobek na Salontotal.cz a těšte se z krásných řas a obočí.

Třídění

Na stránku
Cena

Účinek přípravku Refectocil Lash & Brow Booster

Složení Refectocil Lash & Brow Booster obsahuje biotin, panthenol a kyselinu hyaluronovou. Biotin je důležitý vitamin, který podporuje růst vlasů a posiluje vlasové folikuly. Panthenol je důležitý vitamin, který pomáhá vyživovat vlasy. Kyselina hyaluronová vlasy a pokožku hydratuje a chrání.

Použití Refectocil Lash & Brow Booster

Použití přípravku Refectocil Lash & Brow Booster je jednoduché. Sérum můžete nanést na obočí a řasy před spaním. Tímto způsobem necháte přípravek působit přes noc. Sérum bude po celou noc vykonávat svou práci a vyživovat obočí a řasy. Sérum navíc chloupky posílí. Přibližně po 6-8 týdnech si všimnete, že vaše řasy a obočí jsou delší, plnější a silnější.

O přípravku Refectocil

Refectocil je přední značka v oblasti barev na řasy a obočí a péče o řasy a obočí. Značka si vybudovala silnou reputaci již v roce 1930. Především proto, že značka je výrobcem vysoce kvalitních produktů pro péči o řasy a obočí. Refectocil má široký sortiment výrobků, včetně produktů pro péči o řasy a příslušenství. Značka nabízí například také řasenky. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat výrobky této značky společně.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.