doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Refectocil barva na obočí

Barva na obočí Refectocil je známá značka pro barvení obočí i řas. Barva je ideální pro dodání intenzivnější barvy obočí a řas, přesně podle vašeho přání. Barva na obočí Refectocil také dodává chloupkům plnější vzhled. Barva na obočí Refectocil se používá v různých kosmetických salonech a je ideální i pro domácí použití. Objevte barvení obočí a řas na Salontotal.cz a užijte si krásný vzhled chloupků.

 

Třídění

Na stránku
Cena

Použití barvy na obočí Refectocil

Než začnete nanášet barvu na obočí Refectocil, je důležité vybrat správnou barvu. Při výběru můžete vycházet z vlastní barvy vlasů a přirozené barvy obočí. Kromě toho je vhodné barvu otestovat na alergickou reakci. Malé množství můžete například nanést na vnitřní stranu lokte. Pokud se do 24 hodin neobjeví žádné podráždění, můžete barvu bez problémů používat. Připravte si barvu podle návodu na obalu a očistěte si obočí. Poté barvu naneste a nechte ji působit 5 až 10 minut. Barvu odstraňte navlhčeným vatovým tamponem zevnitř ven.

Jak Refectocil funguje

Refectocil obsahuje barvivo, které reaguje s proteiny v chloupcích obočí a řas. Tím se vytvoří polopermanentní barva, která vydrží přibližně 4 až 6 týdnů. Barvivo se vpije hluboko do vlasového stvolu a dodá chloupkům intenzivnější barvu. Výsledkem je, že obočí a řasy jsou plnější, krásnější a déle barevné.

 

Výhody barvy na obočí Refectocil

Refectocil poskytuje intenzivní barvu obočí a řas. Navíc máte s přípravkem dlouhodobé výsledky: vydrží působit 4-6 týdnů. Barva na obočí a řasy se navíc snadno a bezpečně používá. Nezpůsobuje totiž podráždění domova ani očí.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.