doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon REF

Péče o vlasy samozřejmě začíná dobrým umytím, a proto si vyberte profesionální šampon REF. Tato značka představuje přirozenou krásu, trvanlivost a dobrou kvalitu. Co víc si od šamponu přát? Různé šampony REF se zaměřují na různé typy vlasů a běžné problémy s vlasy. Určitě se tedy najde vhodný šampon i pro vaše vlasy!


Šampon REF

Jak již bylo zmíněno, značka má několik řad, které vyhovují různým typům vlasů a jejich problémům. Tyto řady samozřejmě zahrnují produkty, jako je kondicionér, maska na vlasy a samozřejmě šampon REF. Ty jsou primárně zaměřeny na čištění vlasů, ale každá řada má také svůj vlastní benefit nebo účinek, aby bylo o vaše vlasy optimálně postaráno. Všechny šampony jsou založeny na přírodních produktech a bez škodlivých složek. Rádi bychom pro vás uvedli seznam nejoblíbenějších šamponů!

REF Intense Hydrate

Trápí vás suché vlasy? Tento bezsulfátový šampon REF Intense Hydrate má bohaté složení s olejem tamanu a hedvábnými proteiny, které vlasy hydratují. Složky pronikají hluboko do vlasů a hydratují je zevnitř.

Šampon REF Weightless Volume

Šampon REF Weightless Volume je skutečným zachráncem jemných vlasů. Jemně čistí, ale přitom má liftingové vlastnosti! Má totiž vyživující a revitalizační účinky a dodává vlasům objem. Pro jemné vlasy bez života proto sáhněte po šamponu REF Volume Shampoo.

REF Ultimate Repair Shampoo

Pro poškozené vlasy, které by potřebovaly posílit výživu, je tu REF Ultimate Repair Shampoo. Obsahuje sílu rostlinných výtažků pro optimální výsledky obnovy. Tento šampon neobsahuje SLS, parabeny ani silikony. Má tedy skutečnou přírodní sílu a je šetrný k vlasům. S tímto šamponem tak máte jistotu, že se vaše vlasy skutečně zotaví.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.