doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Tvarovací pasta Redken

Redken Molding Paste je praktický stylingový přípravek, který vám umožní snadno upravit vlasy a vytvořit požadovaný vzhled. Ať už hledáte hladký, strukturovaný styl, nebo chcete rozcuchaný, přirozený vzhled, Redken Molding Paste vám nabízí potřebnou flexibilitu a kontrolu. Objevte Redken Molding Paste na Salontopper.

Třídění

Na stránku
Redken
Cena

Výhody Redken Molding Paste

Jednou z velkých výhod tvarovací pasty Redken je její textura a míra kontroly, kterou nabízí. Výrobek má lehkou, krémovou konzistenci, kterou lze snadno rozetřít po vlasech. Díky tomu můžete vlasy bez námahy tvarovat a dodat jim požadovaný tvar. Ať už máte krátké, dlouhé, rovné nebo kudrnaté vlasy, tuto tvarovací pastu lze použít pro různé styly a délky vlasů.

Mimořádná péče

Kromě vytváření různých účesů má tvarovací pasta Redken také pečující vlastnosti. Obsahuje vyživující složky, které vlasy hydratují a chrání je před škodlivými vnějšími vlivy. Vlasy tak zůstanou zdravé a hydratované i po úpravě.

Použití výrobku

Použití Redken Molding Paste je jednoduché. Vezměte malé množství pasty a rovnoměrně ji rozetřete na dlaních. Poté ji naneste na suché vlasy a upravte je podle potřeby. Přípravek můžete nanést na určité části vlasů, abyste vytvořili větší definici, nebo jej rovnoměrně rozprostřít po celých vlasech pro celkovější styling. Přípravek zajistí, že vaše vlasy zůstanou na svém místě po celý den.

O společnosti Redken

Redken je známá značka s rozsáhlou kolekcí výrobků. Ať už hledáte šampony a kondicionéry nebo stylingové přípravky, v sortimentu Redken najdete řešení. Značka je známá tím, že má ty správné ingredience. Redken je volbou pro lidi, kteří mají rádi zdravé, zářivé a krásné vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.