doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Redken Tepelná ochrana

Teplo je skvělý způsob, jak upravovat vlasy, například pomocí fénu nebo žehličky na vlasy. Redken Heat Protection se 3 produkty pomáhá chránit vaše vlasy před poškozením teplem. Poznáte je podle růžového obalu a zajistí vám bezstarostnou úpravu vlasů teplem!

Třídění

Na stránku
Redken
Cena

Redken Heat Styling Family

Styling vlasů teplem způsobuje, že se model "zafixuje" ve vlasech. Ovlivňuje způsob, jakým jsou vlasy spojeny, ale v důsledku toho může také způsobit poškození. Naštěstí je tu řada Redken Heat Styling Family s několika produkty, které chrání vaše vlasy při fénování a stylingu pomocí kulmy nebo žehličky. Tři stylingové produkty zaměřené na ochranu vlasů a maximální využití vaší stylingové rutiny jsou 3 růžové tepelné ochrany Redken.

Tepelný sprej Redken

Projíždíte pravidelně vlasy žehličkou na vlasy nebo kulmou? Pak je Redken Thermal Spray nezbytností! Tato tepelná ochrana zajišťuje ochranu vašich vlasů až do 230 °C a chrání je před poškozením. Sprej také zabraňuje krepatění vlasů a dodává jim krásný lesk!

Redken Big Blowout

Tento jedinečný foukací gel se nanáší na vlasy před fénováním. Gel se pak díky teplu fénu rozpustí ve vlasech. Přitom Redken Big Blowout zajišťuje ochranu vlasů před teplem fénu a zároveň jim dodává objem a texturu. Je vhodný pro rovné i kudrnaté vlasy a neztužuje vlasy, ale zachovává jejich přirozenou pružnost a hebkost.

Redken Quick Blowout

Už se vám nechce tak dlouho stát u fénování? Zkraťte si dobu fénování pomocí Redken Quick Blowout. Tato lehká tepelná ochrana poskytuje vlasům ochranu při fénování a zajišťuje hladší konečný výsledek, aniž by vlasy zatěžovala.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.