doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Redken

Šampon Redken je jedním z jemných výrobků z řady péče o vlasy Redken. Ať už hledáte šampon proti suchým vlasům, pro péči o barvené vlasy nebo pro získání většího objemu, šampon Redken je tím pravým řešením. Šampony této značky jsou vhodné pro více typů vlasů a vytvářejí ty nejkrásnější lesklé lokny. Objevte šampon Redken na Salontotal.cz a užívejte si svěžích vlasů.

 

Třídění

Na stránku
Redken
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Problémy s pokožkou hlavy
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Typy šamponů Redken

Redken nabízí různé typy šamponů, z nichž každý splňuje vlastní přání vlasů. Například s Redken All Soft shampoo si můžete zajistit pružné a jemnější vlasy. Pokud máte poškozené vlasy, je vhodným řešením šampon Redken Extreme Shampoo. Tento šampon kromě čištění poškozené vlasy i opravuje. Pro lesklé nadzvednutí a větší objem vlasů je ideální Redken Volume Injection Shampoo. Kromě šamponů má Redken ve své nabídce i mnoho kondicionérů. Ke každému šamponu je tedy k dispozici odpovídající kondicionér, který pomůže uspokojit potřeby vašich vlasů.

Specifické potřeby vlasů

Šampony Redken jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické potřeby vlasů. Podle typu šamponu si můžete splnit své vlasové přání. Složky, které šampon obsahuje, vaše vlasy vyživují a chrání. Šampony obsahují proteiny, ceramidy, oleje a aminokyseliny. Šampony této značky jsou dostatečně šetrné pro každodenní použití a mají jemný čisticí účinek, který vlasy nevysušuje. Šampony jsou navíc vhodné pro osoby s citlivou pokožkou hlavy.

Používání šamponu Redken

Šampon Redken lze používat na mokré vlasy. Před otevřením výrobku lahvičku dobře protřepejte. Poté můžete nanést malé množství a vmasírovat jej tak, aby přípravek začal dobře pěnit. Nakonec výrobek opláchněte. Pro dosažení nejlepšího účinku můžete použít odpovídající kondicionér. Po použití šamponu budou vaše vlasy lesklé, silné a budou mít větší ochranu proti vnějším vlivům.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.