doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Redken Extreme

Také už jste se svými poškozenými vlasy skončili? Pak je pro vás řešením Redken Extreme Shampoo! Šampon Redken Extreme se zaměřuje na obnovu poškozených vlasů. Jeho bohaté složení s proteiny a ceramidy dodá vašim vlasům to, co potřebují. Díky šamponu Redken Extreme budou vaše vlasy opět zdravé a silné. Objevte šampon na Salontotal.cz a získejte opět krásné vlasy.

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Typ dárku
Kategorie
Cena

Šampon Redken Extreme

Redken Extreme Shampoo je speciálně navržen pro poškozené a suché vlasy, které potřebují k obnově sílu. Šampon bojuje proti roztřepeným konečkům a pomáhá vlasy obnovovat. Šampon je obohacen o proteiny a ceramidy, které zajistí vašim vlasům optimální péči. Přípravek se snadno používá: protřepejte lahvičku, naneste malé množství na mokré vlasy a vmasírujte. Poté opláchněte a užívejte si výsledku.

 

Vlasové produkty Redken Extreme

Vzhledem k tomu, že tato řada obsahuje mnoho různých vlasových produktů, můžete je kombinovat a vymyslet si pro sebe ten nejlepší postup. Pro dobrý základ samozřejmě používejte Redken Extreme Shampoo a Conditioner. Mezi doplňkové produkty, které můžete použít, patří haarmasker a leave-in spray. Kromě toho má značka ještě jeden Extreme Strength Builder Plus Mask, který poskytuje hloubkovou péči, takže se vlasy obnovují zevnitř. S produkty značky Extreme hair nabízíte svým vlasům kompletní péči.

O společnosti Redken

Značka, která nabízí širokou škálu výrobků: Redken. Výrobky z této řady péče o vlasy jsou vhodné pro každý typ a barvu vlasů. Výrobky se zaměřují na zdravé a lesklé vlasy a jsou odpovědí na jejich poškození. Kromě šamponu Redken Extreme nabízí značka i další produkty, jako je bezoplachový šampon, anti-haarbreuk spray a recovery shampoo speciálně pro barvené vlasy.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.