doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Redken Extreme

Také jste skončili s poškozenými vlasy? Pak má pro vás Redken Extreme řešení! Redken Extreme se zaměřuje na obnovu poškozených vlasů pomocí bohatých receptur s obsahem proteinů a ceramidů. Díky přípravku Extreme získají vaše vlasy to, co potřebují, aby byly opět zdravé a silné. Navíc s Redken Extreme se postaráte o to, aby vaše vlasy vypadaly opět nádherně!


Produkty Redken Extreme na vlasy

Produkty Redken Extreme jsou speciálně navrženy pro poškozené a suché vlasy, které potřebují posílit. Produkty Redken Extreme bojují proti roztřepeným konečkům a pomáhají obnovovat vlasy! Výrobky jsou totiž obohaceny o proteiny a ceramidy, které poskytují vlasům optimální péči. Vzhledem k tomu, že v této řadě je mnoho různých produktů na vlasy, můžete je kombinovat a přizpůsobit tak svým vlasům. Samozřejmě používáte šampon a kondicionér Extreme, které jsou dobrým základem, ale jaké jsou další produkty? Vlasové produkty Redken Extreme nabízejí kompletní péči pro krásné a silné vlasy.

Redken Extreme Hair Care

  • Redken Extreme Strength Builder Plus Mask 250ml: Tato maska na vlasy poskytuje hloubkovou péči, takže se vaše vlasy mohou zotavit zevnitř a nejenže je posílí, ale také jim dodá krásný lesk!
  • Redken Extreme Mask 250ml: Tuto masku na vlasy můžete používat jako náhradu nebo doplněk kondicionéru při každém třetím mytí nebo kdykoli zjistíte, že vaše vlasy potřebují extra vzpruhu.
  • Redken Extreme Anti-Snap 240ml: Tato bezoplachová péče ošetřuje vlasy, aby se zabránilo roztřepení konečků a lámání vlasů. Vlasy jsou posíleny a poskytují ochranu před dalším poškozením.
  • Redken Extreme CAT 150ml: Lak na vlasy CAT dodává vlasům bílkoviny, které je posilují, dodávají jim lesk a hebkost, aniž by vlasy zatěžovaly.
  • Redken Extreme Play Safe 200ml: Jedná se o přípravek 3 v 1 pro poškozené vlasy. Tento bezoplachový přípravek má ochranné, regenerační a posilující vlastnosti.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.