doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Redken Color Extend Magnetics

Chcete, aby vaše nově obarvené vlasy zůstaly krásné co nejdéle! Redken Color Extend Magnetics je přesně to, co potřebujete, abyste zajistili, že o vaše barvené vlasy bude dobře postaráno a barva zůstane dlouho krásná. Pečující složky umožňují vlasům zotavit se z intenzivní barevné úpravy a zároveň je chrání pro dlouhotrvající zářivost barvy!

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena

Redken pro barvené vlasy

Color Extend Magnetics je řada Redken pro barvené vlasy. Tato řada obsahuje několik vlasových produktů z řady SMART Haircare, které zajišťují krásné a zdravé barvené vlasy. Všechny produkty této řady se zaměřují na obnovu a ochranu vlasů a na zachování nové barvy! Produkty z této řady uvádíme za vás!

  • Šampon: Očistěte barvené vlasy šamponem Color Extend, abyste získali dobrý základ. Nejenže čistí, ale také posiluje a chrání barvené vlasy.
  • Kondicionér : Kondicionér pro barvené vlasy Color Extend Magnetics od společnosti Redken dodává vlasům hebkost a poddajnost. Kromě toho složení dobře pečuje o vaše vlasy. Zajišťuje ochranu zdraví vlasů i jejich barvy. Můžete si tak naplno užívat barvené vlasy.
  • Maska: Obnovte lesk svých vlasů pomocí této vysoce vyživující masky na vlasy Redken Color Extend Magnetics. Vaše barva bude opět vypadat skvěle díky správné hydrataci a výživě s proteinovým komplexem RCT.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.