doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Redken Color Extend Magnetics

Chcete, aby vaše nově obarvené vlasy zůstaly krásné co nejdéle! Redken Color Extend Magnetics je přesně to, co potřebujete, abyste zajistili, že o vaše barvené vlasy bude dobře postaráno a barva zůstane dlouho krásná. Pečující složky umožňují vlasům zotavit se z intenzivní barevné úpravy a zároveň je chrání pro dlouhotrvající zářivost barvy!


Redken pro barvené vlasy

Color Extend Magnetics je řada Redken pro barvené vlasy. Tato řada obsahuje několik vlasových produktů z řady SMART Haircare, které zajišťují krásné a zdravé barvené vlasy. Všechny produkty této řady se zaměřují na obnovu a ochranu vlasů a na zachování nové barvy! Produkty z této řady uvádíme za vás!

  • Šampon: Očistěte barvené vlasy šamponem Color Extend, abyste získali dobrý základ. Nejenže čistí, ale také posiluje a chrání barvené vlasy.
  • Kondicionér : Kondicionér pro barvené vlasy Color Extend Magnetics od společnosti Redken dodává vlasům hebkost a poddajnost. Kromě toho složení dobře pečuje o vaše vlasy. Zajišťuje ochranu zdraví vlasů i jejich barvy. Můžete si tak naplno užívat barvené vlasy.
  • Maska: Obnovte lesk svých vlasů pomocí této vysoce vyživující masky na vlasy Redken Color Extend Magnetics. Vaše barva bude opět vypadat skvěle díky správné hydrataci a výživě s proteinovým komplexem RCT.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.