doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Koncentrát pro kyselé lepení Redken

Řada Redken Acidic Bonding Concentrate je spásou pro ošetřené a poškozené vlasy. Cílem této řady je obnovit a doplnit přirozený základ vlasů pomocí vyživujících vlastností a kyseliny citronové. Kyselina citronová se do těchto produktů přidává za účelem obnovení rovnováhy PH ve vlasech. Díky zdravé rovnováze PH napravíte běžné problémy s vlasy, jako jsou suché vlasy, suchá pokožka hlavy a porézní vlasy. Pokud tedy hledáte přípravek na posílení a opravu poškozených vlasů, Redken Acidic Bonding Concentrate z Salontotal.cz může být přesně to, co potřebujete!

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Redken Acidic Bonding Concentrate pro poškozené vlasy

Trpíte poškozením vlasů v důsledku barvení nebo jiného kadeřnického zákroku? Vaši záchrannou péči o vlasy naleznete v podobě koncentrátu Redken Acidic Bonding. Tato kompletní péče umožní vašim chemicky ošetřeným vlasům zotavit se a vypadat opět zdravě. Tyto přípravky totiž obsahují kyselinu citronovou, která pomáhá obnovit ph rovnováhu vlasů. Kadeřnické zákroky narušily hodnotu ph vašich vlasů, což způsobilo například otevření kutikul. Když jsou vlasové kutikuly otevřené, vlasy ztrácejí hydrataci a výživu, ale také se rychleji zamotávají a krepatí. S koncentrátem Redken Acidic Bonding Concentrate tak můžete řešit příčinu těchto problémů.

Kromě toho se Redken Acidic Bonding Concentrate zaměřuje na vnášení vysoce koncentrované výživy do vlasů, aby posílil přirozené vazby ve vlasech, jako jsou vodíkové a solné můstky. Ty určují tvar a pružnost vlasů. Ty jsou často narušeny po úpravách, jako je trvalá ondulace nebo odbarvování, proto je dobré vlasy vyživit a tyto můstky obnovit.

Produkty Redken Acidic Bonding Concentrate

Protože tato řada od Redkenu nabízí vynikající produkty, rádi bychom vám je vyjmenovali!

Redken Acidic Bonding Concentrate šampon

Stránka Redken Acidic Bonding Shampoo se zaměřuje na posílení slabých vazeb ve vlasech, které byly poškozeny při barvení, nastavování trvalé ondulace nebo tepelném stylingu. Tyto slabé vazby určují 2/3 pevnosti vlasů a jejich posílením se také vlasy opět stávají silnějšími. Šampon Redken Acidic Bonding Concentrate vazby vyživuje a zároveň obnovuje PH rovnováhu vlasů pomocí kyseliny citronové.

Redken Acidic Conditioner

Po použití Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner budete mít vyživené a hydratované vlasy. To zajistí menší lámavost vlasů a větší lesk vlasů. Přidaná kyselina citronová obnovuje hodnotu ph vlasů.

Redken Acidic Leave-In Lotion

Redken Lotion je bezoplachová voda, která viditelně vyživuje poškozené vlasy a má ochranné vlastnosti, které zajišťují ochranu vlasů až do 230 stupňů Celsia.

Redken Acidic Bonding Concentrate Předúprava pro slepení vlasů

Vaše vlasy a vlasová vlákna se skládají ze sloučenin, které vlivem prostředí a chemického ošetření slábnou nebo se dokonce lámou. Pomocí Redken Acidic Bonding Pre-Treatment haarmasker můžete tyto vazby opravit a ochránit, abyste zabránili lámání vlasů a vlasy byly zdravější.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.