doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pěna na holení Proraso

Pěna na holení Proraso je klasická oblíbená pěna pro důkladné oholení. Značka Proraso je známá svými vysoce kvalitními produkty na holení a pěna na holení Proraso je klasickým favoritem mezi muži, kteří usilují o důkladné oholení. Samozřejmě vám rádi vysvětlíme, proč je tento výrobek tak oblíbený na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Proraso
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Přírodní ingredience Pěna na holení Proraso

Pěna na holení Proraso je obohacena o přírodní složky, jako je eukalyptový olej, mentol a kafr. Tyto složky mají na pokožku osvěžující a povzbuzující účinek a pomáhají ji během holení zklidnit a hydratovat. Pěna na holení má navíc bohatou a krémovou konzistenci, takže se snadno nanáší a umožňuje hladké oholení. Vybírat můžete z nejrůznějších chutných vůní, v nabídce máme například také pěnu na holení Proraso s citrusovou vůní!

Typy pěny na holení Proraso

Pěna na holení Proraso je vhodná pro všechny typy pleti, zejména však pro muže s citlivou pokožkou. Přírodní složky pomáhají snižovat podráždění a zarudnutí a krémová textura zajišťuje jemné a hladké oholení bez poškození pokožky. V naší nabídce máme všechny různé druhy. V nabídce Salontopper tak najdete Azur Lime, Blue, Cypress & Vetyver, Green, Red, White a Wood and Spice. Máme také pěkné dárkové sady, které můžete věnovat jako dárek.

Výhody pěny na holení Proraso

Jednou z největších výhod pěny na holení Proraso je, že chrání pokožku při holení. Zvlhčuje pokožku a umožňuje holicímu strojku hladce klouzat po pokožce. Snižuje tak riziko pořezání, podráždění a zánětu. Pěna na holení Proraso má navíc příjemnou vůni, která poskytuje osvěžující a povznášející pocit při holení. Další výhodou této pěny na holení je, že je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé. Přírodní složky obsažené v pěně na holení pomáhají zklidnit a uklidnit pokožku, takže holení je méně bolestivé a nepříjemné. Pomáhá také snižovat podráždění a zarudnutí, které se může po holení objevit.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.