doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pěna na holení Proraso

Pěna na holení Proraso je klasická oblíbená pěna pro důkladné oholení. Značka Proraso je známá svými vysoce kvalitními produkty na holení a pěna na holení Proraso je klasickým favoritem mezi muži, kteří usilují o důkladné oholení. Samozřejmě vám rádi vysvětlíme, proč je tento výrobek tak oblíbený na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Proraso
Složení
Typ dárku
Cena

Přírodní ingredience Pěna na holení Proraso

Pěna na holení Proraso je obohacena o přírodní složky, jako je eukalyptový olej, mentol a kafr. Tyto složky mají na pokožku osvěžující a povzbuzující účinek a pomáhají ji během holení zklidnit a hydratovat. Pěna na holení má navíc bohatou a krémovou konzistenci, takže se snadno nanáší a umožňuje hladké oholení. Vybírat můžete z nejrůznějších chutných vůní, v nabídce máme například také pěnu na holení Proraso s citrusovou vůní!

Typy pěny na holení Proraso

Pěna na holení Proraso je vhodná pro všechny typy pleti, zejména však pro muže s citlivou pokožkou. Přírodní složky pomáhají snižovat podráždění a zarudnutí a krémová textura zajišťuje jemné a hladké oholení bez poškození pokožky. V naší nabídce máme všechny různé druhy. V nabídce Salontopper tak najdete Azur Lime, Blue, Cypress & Vetyver, Green, Red, White a Wood and Spice. Máme také pěkné dárkové sady, které můžete věnovat jako dárek.

Výhody pěny na holení Proraso

Jednou z největších výhod pěny na holení Proraso je, že chrání pokožku při holení. Zvlhčuje pokožku a umožňuje holicímu strojku hladce klouzat po pokožce. Snižuje tak riziko pořezání, podráždění a zánětu. Pěna na holení Proraso má navíc příjemnou vůni, která poskytuje osvěžující a povznášející pocit při holení. Další výhodou této pěny na holení je, že je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé. Přírodní složky obsažené v pěně na holení pomáhají zklidnit a uklidnit pokožku, takže holení je méně bolestivé a nepříjemné. Pomáhá také snižovat podráždění a zarudnutí, které se může po holení objevit.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.