doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olej na vousy Proraso

Pokud hledáte dokonalý olej na vousy pro úpravu a styling vousů, olej na vousy Proraso od Salontotal.cz rozhodně stojí za vyzkoušení. Tento olej na vousy Proraso je známý svou nádhernou vůní a pečujícími vlastnostmi. Rádi vám o těchto výhodách povíme více!

 


Vonný olej na vousy Proraso

Jednou z prvních věcí, které si na tomto oleji na vousy všimnete, je jeho svěží, mužná vůně. Olej na vousy Proraso může obsahovat například rafinovanou směs eukalyptového oleje, mentolu a kafru, která poskytuje příjemnou vůni a chladivý účinek na pokožku. V našich řadách je však na výběr z mnoha dalších druhů. Vůně oleje není příliš silná ani přehnaná, ale dostatečně jemná, aby se dala nosit po celý den.

Olej na vousy Proraso zjemňuje a vyživuje

Olej na vousy Proraso je vyvinut tak, aby vaše vousy změkčil a hydratoval. Obsahuje několik vyživujících olejů, které společně působí na změkčení a hydrataci vousů. Díky tomu jsou vaše vousy méně drsné a pichlavé, což je obzvláště užitečné, pokud trpíte svěděním nebo podrážděním pokožky pod vousy.

Styling s olejem na vousy Proraso

Kromě změkčení a hydratace vousů může olej na vousy Proraso pomoci také s jejich úpravou. Díky oleji na vousy jsou chloupky vousů měkčí a lépe se upravují, což usnadňuje úpravu vousů do požadovaného tvaru a délky. To je užitečné zejména v případě, že máte poněkud delší nebo nepoddajný typ vousů.

Použití oleje na vousy Proraso

Použití oleje na vousy Proraso je velmi jednoduché. Naneste několik kapek oleje na dlaně a poté jej vetřete do chloupků vousů. Nejlépe je olej aplikovat po umytí a osušení vousů. Olej na vousy je možné použít i ráno, pokud vaše vousy potřebují během dne dodatečnou hydrataci a úpravu.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.