doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Osmo Super Silver

Mezi blondýnkami je oblíbená řada Osmo Super Silver. Blond vlasy, přírodní nebo odbarvené, mají nejrůznější odstíny a tóny. Šedé a blond vlasy získávají tyto tóny ve vlasech kvůli oxidaci nebo nánosům ze stylingových přípravků a dalším. Mnoho blondýnek touží po krásném popelavě blond nebo šedě blond vzhledu. A ti, kteří chtějí mít krásné šedivé vlasy, budou muset také pravidelně používat stříbrný šampon. Ten totiž neutralizuje žluté a teplé tóny ve vlasech, abyste získali chladný vzhled. Společnost Osmo proto vyvinula řadu Super Silver se dvěma účinnými produkty, které vašim vlasům dodají ten správný tón: Super Silver Shampoo a Super Silver Mask!

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena

Šampon Osmo Silver

Osmo Silver Shampoo je jedním z nejlepších produktů společnosti Osmo. Tento šampon umí silně neutralizovat žluté a teplé tóny v blond a šedivých vlasech, abyste získali chladný blond vzhled. Je to díky super fialovým pigmentům obsaženým v šamponu Osmo Super Silver Shampoo. Ty u přírodních i blond vlasů zajišťují odstranění žluté barvy z vlasů, protože se tyto barvy vzájemně vyvažují. Tento stříbrný šampon bez sulfátů je navíc k vlasům šetrnější než stříbrné šampony se sulfáty. Osmo Shampoo Super Silver je k dispozici ve 3 variantách: 100 ml, 250 ml nebo 1000 ml.

Osmo Super Silver Bez žluté masky

Stále vám nestačí neutralizace barvy nebo jste lpěli na svém speciálním šamponu, pak je tu Osmo Super Silver No Yellow Mask. Tuto masku určitě nepoužíváte pokaždé, ale když si myslíte, že je opět čas zbavit vaše blond, šedivé nebo bílé vlasy žlutých a teplých tónů. Masku použijte na ručníkem vysušené vlasy a nechte působit 3-5 minut. Vlasy tak získají chladný světlý odstín! Maska Osmo Super Silver No Yellow je k dispozici ve dvou velikostech: 250 ml a 1000 ml.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.