doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olivia Garden fingerbrush

Vlasy si také občas zaslouží wellness chvilku, a proto byl vytvořen kartáč na prsty Olivia Garden. Kartáče vlasy ošetřují a zároveň poskytují dokonalou závěrečnou úpravu!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Fingerbrush od Olivia Garden

Chcete mít lesklé a zdravé vlasy? Prstový kartáč vám toho pomůže dosáhnout. Kartáč rozptyluje přírodní oleje z pokožky hlavy do vlasů. Děje se tak díky směsi štětin, kterou kartáč obsahuje. Kartáč je vhodný pro všechny věkové kategorie a typy vlasů.

Výhody prstového kartáče

Tento kartáč dodává krásný lesk a zajišťuje zdravé vlasy. Štětiny se skládají ze směsi prasečích a nylonových vlasů. Výrobek má zakřivený tvar a dokonale kopíruje tvar vlasové pokožky. Hlavice je také pružná a částečně díky tomu uživatelsky velmi přívětivá. Ne nadarmo si tyto kartáče oblíbilo mnoho různých spotřebitelů.

Různé prstové kartáče od společnosti Olivia Garden

Kartáče na prsty jsou k dispozici v různých velikostech a zábavných barvách, jako je například růžový kartáč na prsty Olivia Garden. Kartáček je k dispozici v malém, středním a velkém provedení. Která velikost je pro vaše vlasy vhodná, závisí na typu vašich vlasů. Máte například řídké a krátké vlasy? Pak je vhodný malý kartáč. Máte husté a dlouhé vlasy? Pak si vyberte velkou variantu. K dispozici je také varianta "na cesty", kterou si můžete snadno vzít s sebou na cesty nebo do kabelky.

Koupit kartáč na vlasy Olivia Garden

Chtěli byste mít kartáč na prsty Olivia Garden už zítra doma? Pak si ho objednejte na salontopper! Objednáte do 23:59 (od neděle do čtvrtka večer) nebo v pátek do 22:00? Pak bude vaše objednávka doručena zítra. Společně s naším partnerem PostNL děláme vše pro to, abychom dodací lhůtu, kterou jsme vám slíbili, dodrželi, pokud je výrobek skladem. Pokud je vaše objednávka v hodnotě 35 EUR nebo vyšší, zašleme vám ji zdarma.

Přejeme vám příjemné nakupování na Salontopper!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.