doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Olaplex

Šampon Olaplex je jedinečný přípravek vyvinutý pro obnovu a posílení poškozených vlasů. Obsahuje unikátní složení Olaplex, které opravuje můstky ve vlasech a posiluje vlasy. Vaše vlasy jsou díky šamponu Olaplex zdravější, lesklejší a méně se lámou. Systém Olaplex se skládá z několika kroků. Samotný šampon, to je šampon Olaplex č. 4 v systému. Prozkoumejte naši nabídku a užívejte si zdravé vlasy.

 

Třídění

Na stránku
Olaplex
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Typ dárku
Cena

V systému Olaplex dostal šampon číslo 4. Je tedy jedním z prvních přírůstků do řady po profesionálním ošetření Olaplex. Šampon je navíc obohacen o Olaplex Bond Building Chemistry pro obnovu síly a hydratace vlasů. Což vyjadřuje filozofii Olaplex silnější jsou krásnější vlasy. Šampon Olaplex je také vhodný pro všechny typy vlasů a zároveň je bezpečný pro barvu, takže barva vašich vlasů zůstane optimální. Šampon navíc neobsahuje sulfáty, parabeny ani lepek a jeho složení je také veganské.

Šampon Olaplex no. 4 je k dispozici ve dvou velikostech, a to v praktické 250ml variantě pro domácí použití a ve dvoulitrové variantě pro použití v salonu.

Pro koho je šampon Olaplex určen?

Šampon Olaplex je vhodný pro všechny typy vlasů. Celá řada péče o vlasy Olaplex se doporučuje zejména lidem s vlasy poškozenými chemickými nebo tepelnými úpravami, jako je barvení, fénování, styling a kulmování. Je také možné používat pouze šampon. Šampon je č. 4 řady péče o vlasy Olaplex.

Jak se přípravek Olaplex používá?

Šampon Olaplex používáte jednoduše jako jakýkoli jiný šampon: vmasírujete malé množství přípravku do mokrých vlasů a poté jej opláchnete. Pro dosažení optimálních výsledků s ním můžete používat i další výrobky ze systému Olaplex. Šampony č. 1 a 2 od společnosti Olaplex mohou používat pouze profesionální kadeřníci. Olaplex č. 3 je maska na vlasy, kterou můžete použít před č. 4, šamponem. Po šamponu můžete použít kondicionér Olaplex č. 5. Olaplex č. 6,7,8 a 9 jsou stylingové přípravky: bezoplachový přípravek, vlasový olej, maska na vlasy a vlasové sérum.

V čem je Olaplex tak dobrý?

Především jsou výrobky Olaplex veganské, bez sulfátů a parabenů. To znamená, že v nich nejsou žádné živočišné složky, vlasy nejsou vysušené sulfáty a díky vynechání parabenů méně vypadávají. Výrobky Olaplex navíc zajišťují, aby se rozbité sirné sloučeniny ve vlasech sešily zpět. Díky tomu jsou vlasy výjimečně silné, lesklé, ale především super zdravé. Další výhodou šamponu Olaplex je, že barva ve vlasech vydrží ještě déle. Vlasy není třeba s Olaplexem mýt často, zhruba jednou týdně.

Šampon Olaplex silver

Stříbrný šampon Olaplex byl samozřejmě nutností, a jak je příjemný! Olaplex Blonde Enhancer Toning Shampoo No. 4P je celý název tohoto stříbrného šamponu. Co znamená písmeno P ve slově 4P, si samozřejmě můžete domyslet: Purple! To proto, že šampon je fialový, což vynikne mezi všemi bílými výrobky Olaplex. Fialový šampon neutralizuje žluté tóny ve vlasech, a tím rozjasňuje vaši blond barvu vlasů. Kromě toho, stejně jako běžný šampon Olaplex č. 4 poskytuje vlasům dobré čištění a hydrataci.

Šampon a kondicionér Olaplex

Důrazně doporučujeme používat kondicionér jako doplněk k šamponu Olaplex. Kondicionér Olaplex č. 5 obnovuje, opravuje a hydratuje vlasy, aniž by je zatěžoval. Kondicionér Olaplex navíc stejně jako šampon odstraňuje poškození a krepatění. Po použití šamponu + kondicionéru budou vaše vlasy opět silné a zdravé.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.