doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olaplex č. 8

Olaplex No 8 je maska na vlasy určená ke zlepšení zdraví vlasů. Jedná se o přípravek, který se oplachuje a je vyroben pro opravu a posílení poškozených vlasů. Olaplex No 8 je jedním z výrobků řady Olaplex s jedinečným složením této značky. Po použití přípravku Olaplex No 8 budete mít zdravější, lesklejší a jemnější vlasy. Prozkoumejte naši řadu a užívejte si krásnou hlavu.

Maska na vlasy určená ke zlepšení zdraví vlasů

Třídění

Na stránku
Hairtype
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Jak používáte přípravek Olaplex No 8?

Olaplex No 8 lze použít na suché nebo vlhké vlasy. Pomocí malého množství naneste přípravek na konečky vlasů a rozdělte je do sekcí. Poté přípravek zapracujte do délky vlasů. Přípravek Olaplex No 8 je třeba po 10 minutách působení opláchnout. Je vhodný pro jakýkoli typ vlasů a lze jej používat pravidelně. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, doporučuje se používat všechny produkty péče o vlasy Olaplex.

Všechny výrobky Olaplex

Olaplex má celou řadu přípravků pro péči o vlasy, kde všechny výrobky společně posilují a obnovují vaše vlasy. Olaplex č. 1 a č. 2 se používá profesionálně při kadeřnickém ošetření. Pokud si chcete tuto kúru provést doma, je lepší použít Olaplex č. 0: opravuje sirné vazby ve vlasech. Poté použijte Olaplex č. 3, což je maska na vlasy. K dalšímu mytí vlasů použijte Olaplex č. 4 a 5, tedy šampon a kondicionér. Olaplex č. 6,7,8 a 9 jsou stylingové přípravky: bezoplachový přípravek, vlasový olej, maska na vlasy a vlasové sérum.

Zodpovědný výrobek

Olaplex č. 8 přináší skvělé výsledky, ale je to také zodpovědný výrobek. Stejně jako ostatní výrobky Olaplex No 8 neobsahuje sulfáty, parabeny a žádné živočišné složky. Díky tomu snižuje vypadávání vlasů a nevysušuje je. Všechny výrobky Olaplex jsou proto veganské.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.