doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olaplex č. 6

Olaplex No 6 je bezoplachová vlasová kúra určená ke zlepšení zdraví a lesku vlasů. Bond Smooter je výrobek z řady Olaplex, což znamená, že Olaplex No 6 obsahuje jedinečné složení pro opravu poškozených vlasů. Olaplex No 6 patří mezi stylingové přípravky a nemusí se oplachovat. Prozkoumejte naši řadu a užívejte si zdravé a lesklé vlasy.

 

Třídění

Na stránku
Hairtype
Problémy s vlasy
Typ dárku
Kategorie
Cena

Jak používáte přípravek Olaplex No 6?

Olaplex No 6 je bezoplachový přípravek, který se nanáší na vlhké nebo suché vlasy. Lze jej použít jako stylingový přípravek nebo jako každodenní péči. Přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů a pro dosažení nejlepších výsledků jej lze používat s ostatními produkty Olaplex. Přípravek nanášíte malým množstvím od délek ke konečkům. Poté můžete vlasy rozčesat, aby se přípravek dostatečně dále rozprostřel. Poté můžete vlasy upravit podle svých představ. Pro dokonalý výsledek péče aplikujte Olaplex No 6 Bond Smoother na noc.

Systém Olaplex

Systém Olaplex neboli řada péče se skládá z několika produktů. Přípravky Olaplex No 1 a No 2 se používají během kadeřnické péče. Pokud chcete výrobky používat doma, můžete začít přípravkem Olaplex No 0. Poté můžete použít masku na vlasy, Olaplex č. 3. Po namočení a opláchnutí této masky je můžete smýt přípravky č. 4 a č. 5. Jedná se o šampon a kondicionér. Pro úpravu vlasů použijte Olaplex č. 6,7,8 a 9: bezoplachový přípravek, vlasový olej, vlasovou masku a vlasové sérum.

Čím je Olaplex výjimečný?

Především výsledky, které výrobky poskytují, dělají značku Olaplex výjimečnou. Při používání výrobku obnovujete a posilujete své vlasy. Všechny výrobky Olaplex jsou navíc veganské, bez sulfátů a parabenů. Tím zabraňují vysušování vlasů a omezují jejich vypadávání.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.