doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon NAK

Se šamponem NAK získáte známý produkt pro péči o vlasy. Samotná značka byla založena v Austrálii a na trhu působí již dlouhou dobu. Díky tomu její výrobky, včetně šamponu NAK Shampoo, poskytují skvělou péči. Velkou výhodou značky je, že nabízí mnoho výrobků. Šampon NAK je proto vhodný pro různé typy vlasů. Objevte s námi výrobky NAK a užívejte si svěžích vlasů.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Složení
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Používání šamponu NAK

Šampon NAK se snadno používá. Na mokré vlasy naneste malé množství přípravku. Jemně jej vmasírujte do pokožky hlavy a poté opláchněte teplou vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte po šamponu odpovídající kondicionér NAK. Kromě toho můžete svou vlasovou rutinu doplnit maskou na vlasy nebo bezoplachovým přípravkem.

Další produkty značky NAK

Společnost NAK nabízí několik produktů. Například v řadě péče o vlasy mají šampony, kondicionéry a masky na vlasy. Šampony a kondicionéry jsou k dispozici v několika variantách. Každý z nich splňuje jinou potřebu. Například šampon Ultimate Cleanse je intenzivně čisticí šampon. Zatímco šampon Scalp to Hair Energise posiluje tenké vlasy, aby byly silnější a hustší. Ke každému různému šamponu je dodáván také odpovídající kondicionér.

Sada produktů od NAK

V salonu Salontopper máme v nabídce také několik sad. Tyto sady obsahují několik produktů, včetně šamponu a kondicionéru. Například se sadou NAK Structure Complexmůžete ihned začít s novou vlasovou rutinou.

Veganské produkty

Jednou z největších výhod výrobků NAK je, že jsou všechny veganské, včetně šamponu NAK. Veganský šampon je dobrý proto, že neobsahuje žádné živočišné produkty ani vedlejší výrobky. Díky tomu šampon NAK nepřispívá k utrpení zvířat. Místo toho jsou použity přírodní a rostlinné složky. Ty jsou šetrné k pokožce hlavy i k vašim vlasům.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.