doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Macadamia

Macadamia Shampoo je přípravek pro péči o vlasy vyrobený z makadamiového oleje. Jedná se o přírodní olej známý svými hydratačními a vyživujícími vlastnostmi. Šampon Macadamia se snadno používá. Šampon je navíc k dispozici v různých variantách, takže si můžete splnit své vlasové přání. Objevte šampon Macadamia na Salontotal.cz a pečujte o své vlasy po svém.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Složení
Cena

Druhy šamponu Macadamia

Šampon Macadamia je nabízen v různých typech. Díky přírodním složkám mají všechny tyto šampony různé účely. Například šampon Macadamia Weightless Repair Shampoo je kondicionér a jemně čisticí šampon, který pečuje o vlasy, aniž by je zatěžoval. Díky šamponu se můžete těšit z většího objemu a pevnosti vlasů. Šampon Macadamia Nourishing Repair Shampoo vaše vlasy obnovuje a vyživuje, takže vlasy blednou. Je tedy skutečnou nezbytností pro barvené vlasy.

Složení Šampon Macadamia

Značka dostala svůj název z nějakého důvodu: výrobky obsahují makadamiový olej. Tento olej je známý pro své hydratační a vyživující vlastnosti pro vlasy. Navíc je bohatý na mastné kyseliny a antioxidanty, které chrání vlasy před poškozením vlivem životního prostředí.

Používání šamponu

Šampon Macadamia se snadno používá. Nejprve se ujistěte, že jsou vaše vlasy vlhké. Poté můžete nanést malé množství na ruce a rovnoměrně jej rozetřít na vlasy. Poté jej jemně vmasírujte do pokožky hlavy a propracujte až ke konečkům vlasů. Poté opláchněte teplou vodou a v případě potřeby postup opakujte. Nejlepších výsledků dosáhnete, když po umytí vlasů použijete kondicionér. Ten dodá vašim vlasům další péči.

O makadamii

Macadamia je známá kadeřnická značka, která ve svých výrobcích používá makadamiový olej. Díky tomu jsou výrobky mimořádně zdravé, vyživující a hydratující pro vaše vlasy. Sortiment této značky zahrnuje šampony, kondicionéry, bezoplachové masky a vlasové oleje.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.