doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

KMS CurlUp

Společnost KMS CurlUp nabízí několik produktů péče o vlasy, které dodají vašim kadeřím lesk. Složky v přípravku KMS CurlUp vlasy méně krepatí a vysušují a dodávají kadeřím zdravý lesk. Produkty KMS CurlUp usnadňují péči o vlasy a jejich úpravu. Prozkoumejte naši nabídku a užijte si krásné lesklé vlasy.

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena

Péče s KMS CurlUp

Produkty KMS CurlUp pečují o kudrnaté vlasy. Výrobky jsou navrženy tak, aby zvýraznily kudrliny a dodaly jim krásný vzhled. Kromě toho jsou vaše vlasy chráněny a posíleny používáním těchto produktů. Složky skutečně hydratují krepaté a suché vlasy a dodávají jim větší lesk. Přípravky navíc chrání vlasy před tepelnou úpravou, jako je fénování a kulma. Tím si udržíte objem a lesk vlasů.

Produkty KMS CurlUp

Řada péče o vlasy KMS CurlUp se skládá z různých produktů. K dispozici je například zdokonalující krém a krém Control Crème pro hladký účes bez krepatění. Některé produkty z této řady jsou navíc "Curly Girl Proof". Jedná se o metodu péče o pleť, při které vám produkty pomohou získat ty nejlepší lokny. Aby výrobek vyhovoval metodě "Curly girl", nesmí obsahovat některé složky, například alkohol nebo sulfáty. S balzámem KMS CurlUp twisting Style Balm, Control Crème a pěnou na vlny si můžete být jisti, že tyto složky v přípravku nejsou, a proto budou vaše kadeře vypadat co nejlépe.

Používání produktů

Produkty KMS CurlUp se snadno používají. Pomocí těchto přípravků si vlasy upravíte a udržíte je v pěkném tvaru. Můžete jej použít na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Rozetřete ji po celé délce vlasů a pak ji můžete nechat uschnout na vzduchu nebo použít fén. Celý den se můžete těšit z toho, jak jste si vlasy upravili.

Objednat KMS CurlUp na Salontopper

Hledáte jemné produkty od společnosti KMS CurlUp? Pak jste na správném místě na adrese Salontopper. Pokud si objednáte zboží do 22:00 od neděle do pátku, bude vám zásilka doručena následující den. Kromě toho bude vaše objednávka doručena zdarma od 35 €. Mnozí jiní to udělali před vámi, protože v hodnocení zákazníků nyní získáváme známku 9,4.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.